Odniosła najwięcej zwycięstw

Opublikowano: 31 maj 2011, 08:08 Kategoria Sport
badmintonbrojek

Małgorzata Brojek wygrała grę mieszaną Krajowego Turnieju Juniorów Młodszych Warsaw Open U-16. Badmintonistka MKS wygrała klasyfikację zawodniczek grających w mikście.

Sukces podczas niedzielnych zawodów nastolatka odniosła z Kamilem Jędrysem. Małgorzata Brojek z Warszawy wróciła z dwoma złotymi medalami. Grając z Aleksandrą Sadzą (Płock) wygrała także debla.

W grze pojedynczej Piotr Szałas został sklasyfikowany na miejscach 5-8., a Dawid Mianowski był 10. Zawodnicy grę deblową zakończyli zajmując 4. lokatę. łk

 

Komentarze  

-1 #7 Nie przypadek...konio 2011-06-27 06:49
Po fali krytycznych komentarzy w temacie weteranów,to typowa wrzuta medialna pochlebnych komentarzy,żeby tak jak ktoś napisał zamglić prawdziwy obraz który chyba jednak pejzażu Kossaka nie przypominia.Pan Ryszard dał sygnal a Pani Krystyna odświeżyla temat gdy nie chwyciło i kilka brań na wędkę było i to byl cel tego zamieszania w "orbicie czasu".Pozdrawi am!!!!konio
Cytować
+1 #6 ...Agnieszka 2011-06-26 21:45
Niektórzy naprawdę muszą być sfrustrowani życiem skoro nawet takie rzeczy jak nie zobaczenie daty przez kogoś im uwiera...
Cytować
-1 #5 Spontaniczne przerysowanieludek 2011-06-26 20:09
Ludzie, ależ "siedzicie" w tych jakże ważnych i wielkich wygranych badmintonistów garwolińskich. Artykuł z 31 maja, a gratulacje zaczynając od 13 czerwca, kończąc na 26 czerwca. Naprawdę, robi wrażenie !!!! pozdrawiam
Cytować
-1 #4 Spontaniczne przerysowanieOBSERWATOR 2011-06-26 20:07
Ludzie, wystawiacie się na śmiech. Artykuł ukazał się 31 maja 2011, WY piszecie Gratulacje i BRAWA zaczynając od 13 czerwca, kończąc na 26 czerwca. No naprawdę spontaniczna reakcja. BRAWO DLA WAS WSZYSTKICH, chyba nazwijmy to "mgła" nad badmintonem w Garwolinie jest naprawdę dobrze napędzana. Pozdrowienia dla "myślących inaczej"
Cytować
+1 #3 Wielkie brawa!Agnieszka 2011-06-26 16:02
Samych sukcesów!
Cytować
+1 #2 Gratylacje!!!Krystyna 2011-06-25 18:36
Serdeczne gratulacje! Tak trzymaj!!!!
Cytować
+3 #1 GRATULACJE !!!Ryszard Wojdat 2011-06-13 15:44
GRATULUJĘ WYNIKÓW I ŻYCZĘ DALSZYCH SUKCESÓW ! DASZ RADĘ !!!
Cytować