Mamy dwa nowe rekordy powiatu na 10km

Opublikowano: 13 październik 2013, 14:41 Kategoria Sport
bieganiekozienicelekkoatletykawilga garwolin

Wczoraj w Kozienicach odbył się bieg na 10 km „Energetyczna Dycha”. Sportowe rodzeństwo Sylwii i Roberta Głowali z imprezy wróciło z dwoma rekordami powiatu.

Pogoda w Kozienicach była chłodna i wietrzna, ale nie przeszkodziło to Sylwii Głowali w ustanowieniu nowego rekordu powiatu. 41 min. i 27 s dał biegaczce piąte miejsce w kategorii K20 (73. w kategorii open). Poprzedni własny najlepszych rezultat Sylwia poprawiła o 69 sekund.

- Robert natomiast, który od pewnego czasu jest w wysokiej formie, zajął w kategorii open IV miejsce i wynikiem 31.37s poprawił o 58 sekund poprzedni rekord Marcina Gałązki – relacjonuje trener lekkoatletów Wilgi Garwolin Stanisław Buszta. Rekord życiowy też ustanowił kolejny zawodnik GKS Łukasz Szymborski (36.39s – V miejsce w kategorii M30, 26. w open).

„Energetyczną Dychę” wygrał Ukrainiec Olekshnoa Borysyuk (30.45). W imprezie wystartowali także reprezentanci garwolińskiego klubu Truchtacz.pl. Najwyżej z nich na 40. pozycji do mety dobiegł Jarosław Latuszek (39.02).

łk

fot. S. Buszta

Komentarze  

-3 #6 dzień nauczyciela i trenerarekordzista 2013-10-14 13:14
Kibicu, nie denerwuj się. Monti Piton napisał ten komentarz z okazji Dnia Nauczyciela i Trenera. A zazdrośc zniszczy Ci tylko wątrobę.
Cytować
+4 #5 osiągnięciakibic 2013-10-14 12:05
Cytuję kibic:
inni trenerzy nie lataja jak kot z pecherzem i nia afiszuja sie rekordami zyciowymi , cz rekordami powiatu a osiagniecia maja czasami duzo wieksze p. Buszcie złoty medal i lizak za nagonkę medialną w stronę własnej osoby

jeżeli uważasz że rekord powiatu to żadne osiągnięcie to zapraszam do poprawienia jakiegoś wyniku...
jestem ciekawy czy wytrzymałbyś chociaż jeden kilometr z robertem..:) szkoda że wolisz krytykować niż gratulować ciężkiej pracy...
Cytować
+6 #4 do kibicaTruchtacz 2013-10-14 10:35
Panie kibic, a może jakieś konkrety ... chociaż 3 poproszę.
Wielkie gratulacje dla Sylwii, Roberta i najlepszego trenera LA w Garwolinie!
Cytować
+5 #3 Jakie osiągniecia??Kibic 2013-10-14 09:19
cytując "inni trenerzy nie lataja jak kot z pecherzem i nia afiszuja sie rekordami zyciowymi , cz rekordami powiatu a osiagniecia maja czasami duzo wieksze p. Buszcie złoty medal i lizak za nagonkę medialną w stronę własnej osoby"

drogi przyjacielu powiedz gdzie Ci inni trenerzy mają te osiągnięcia?? siedząc tyle lat w sporcie nie widzę jakichkolwiek osiągnięć większych niż p.Buszty, kto inny w ostatnim czasie zdobył podium na MP, kto pobił jakikolwiek rekord w danej dyscyplinie? Widzę że osoba komentująca tu nie zna się na osiągnięciach sportowców Powiatu Garwolińskiego, i co do afiszowania się kolego rekordami to przeglądając wszystkie portale Garwolińskie to inni trenerzy robią to samo, sprawdzaj uważnie portale i komentuj w tedy. Nieznajomość wiedzy sportowej naszego Powiatu i artykułów dodawanych na portalach prowadzą do wypisywania przez takich ludzi prze śmiesznych komentarzy, z Pozdrowieniem na Kolegi bądź koleżanki piszącej ten śmieszny Komentarz. :)
Cytować
-6 #2 mozna inaczejkibic 2013-10-13 22:47
inni trenerzy nie lataja jak kot z pecherzem i nia afiszuja sie rekordami zyciowymi , cz rekordami powiatu a osiagniecia maja czasami duzo wieksze p. Buszcie złoty medal i lizak za nagonkę medialną w stronę własnej osoby
Cytować
+6 #1 PieknieMonti Piton 2013-10-13 20:24
Gratulacje Sylwia i Robert, oby tak dalej! Jednak troche nudno, ze tylko podopieczni p. Buszty osiagaja piekne sukcesy, a gdzie sa inni trenerzy?
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież