reklama

baner projekt 

reklama

Hetman mistrzem ligi LZS

Opublikowano: 15 lipiec 2013, 08:33 Kategoria Sport
lzspiłka nożnasulbiny
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

679 bramek strzelili uczestnicy tegorocznej trawiastej ligi Ludowych Zespołów Sportowych. Najlepszą drużyną po raz drugi z rzędu został Hetman Sulbiny. Na boisku mistrza podsumowano tegoroczny sezon.

Na starcie rozgrywek stanęło 16 drużyn, do ostatniej kolejki dotrwało 15, bo wycofała się Laguna Stary Miastków. Po raz drugi z rzędu po tytuł mistrzowski sięgnął Hetman Sulbiny. O losie drugiego miejsca dla rewelacji rozgrywek Wilka Wilkowyje zdecydował wygrany mecz z Płomieniem Górki.

 

reklama


Zawodnicy nie mieli problemów ze skutecznością. W 15 kolejkach strzelili 679 bramek. Najwięcej goli, po 26, zdobyli Robert Całka (GKS Gocław) i Włodzimierz Kędziorek (Hetman Sulbiny). Najlepiej między słupkami radził sobie Grzegorz Tobiasz z Hetmana. Najbardziej łagodną piłkarską drużyna był Wilk, na drugim końcu klasyfikacji fair play znalazł się zespół Ave Krzywda.

Wczoraj na boisku Hetmana podsumowano tegoroczne rozgrywki. Rozpoczęło się od miniturnieju z udziałem trzech najlepszych drużyn i reprezentacji ligi. Później przewodniczący Powiatowego Zrzeszenia LZS w Garwolinie Kazimierz Sionek wręczył nagrody i upominki dla najlepszych. Podziękowania otrzymali także sędziowie spotkań.

Za organizację ligi LZS odpowiedzialny był Piotr Kapica.

Tabela końcowa ligi LZS 2013 (źródło: glpfutsal.pl)

łk

fot. jd


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz