Medale seniorów na mistrzostwach Polski

Opublikowano: 12 czerwiec 2013, 09:30 Kategoria Sport
badmintonmks garwolin

8 miejsc medalowych wywalczyli zawodnicy MKS Garwolin podczas Mistrzostw Polski Seniorów w badmintonie. Zawody były rozgrywane 8 i 9 czerwca w Solcu Kujawskim.

Gry pojedyncze wygrali Jacek Prędki (+45) i Jerzy Rybicki (+60, na zdjęciu). Drugi wśród zawodników powyżej 70. roku życia był Leopold Tukendorf. Po srebro w deblu kategorii +45 sięgnęły Maria Brzeźnicka i Agnieszka Brojek. Sukces powtórzyli Leopold Tukendorf i Czesław Gwiazda (Żyrardów, +70).

Brąz gry podwójnej kategorii +40 wywalczyli Andrzej Dadas i Jacek Prędki. Dwa medale zawodnicy MKS zdobyli w grze mieszanej. Wśród grupy +50 wygrał duet Maria Brzeźnicka i Stanisław Wikło (Suchedniów). Jerzy Rybicki i Krystyna Cielecka (Olsztyn) zajęli drugie miejsce w kategorii +55.