Garwoliński ZSP 2 ma najlepszych lekkoatletów

Opublikowano: 29 maj 2013, 17:50 Kategoria Sport
lekkoatletykazsp 2

Ponad 200 zawodniczek i zawodników wzięło udział w lekkoatletycznych mistrzostwach powiatu szkół ponadgimnazjalnych. W klasyfikacji drużynowej podwójny triumf odnieśli gospodarze z garwolińskiego ZSP 2.
W całodniowej dzisiejszej rywalizacji wzięli udział uczniowie z 7 szkół powiatu garwolińskiego. Młodzież zmagała się konkurencjami technicznymi i biegowymi. Najlepsze rezultaty osiągnęli Natalia Matuszewska z ZSP Żelechów (32,88 m w rzucie dyskiem) oraz Andrzej Gudro z ZSP 2 Garwolin (17,43 m w pchnięciu 6-kilogramową kulą). Jako dodatkową nagrodę otrzymali pamiątkowe statuetki. Sędzia głównym zawodów był Dariusz Lodowski. Poniżej komplet wyników.

 

100 metrów

dziewczęta

1. Sylwia Głaszczka (ZSP 1 Garwolin) 13,58 s

2. Małgorzata Tchorek (ZSP 1 Garwolin) 13,63 s

3. Karolina Salwa (LO Żelechów) 14,11 s

chłopcy

1. Łukasz Stułka (ZSR Miętne) 11,79 s

2. Mateusz Dróżdż (ZSR Miętne) 11,83 s

3. Bartłomiej Wojtaś (ZSP 1 Garwolin) 12,01 s

400 metrów

dziewczęta

1. Justyna Mąkowska (ZSP 1 Garwolin) 66,26 s

2. Iwona Młot (ZSP 1 Garwolin) 67,89 s

3. Monika Zając (ZSP 1 Garwolin) 68,15 s

chłopcy

1. Sebastian Mianowski (ZSP 2 Garwolin) 53,58 s

2. Adrian Baranowski (ZSR Miętne) 54,07 s

3. Damian Zając (ZSP 2 Garwolin) 54,84 s

800 metrów

dziewczęta

1. Klaudia Woźniak (ZSP 1 Garwolin) 2:37,77 s

2. Sylwia Głowala (ZSP 1 Garwolin) 2:42,32 s

3. Weronika Rosłaniec (LO Garwolin) 3:00,90 s

chłopcy

1. Michał Latuszek (LO Garwolin) 2:13, 21 s

2. Patryk Kędzior (ZSP 1 Garwolin) 2:13,26 s

3. Michał Makowski (ZSP 2 Garwolin) 2:15,68 s

1500 metrów

dziewczęta

1. Marta Odziemczyk (LO Żelechów) 6:32,35 s

2. Karolina Mucha (ZSP 2 Garwolin) 6:35,04 s

3. Ewelina Miszkurka (ZSP Żelechów) 6:43,59 s

chłopcy

1. Marek Głowala (LO Garwolin) 4:27,25 s

2. Albert Kalbarczyk (ZSP 2 Garwolin) 4:40,13 s

3. Sebastian Papiernik (ZSP 1 Garwolin) 4:41,36 s

 

rzut dyskiem

dziewczęta

1. Wioleta Latuszek (ZSP 1 Garwolin) 28,34 m

2. Paula Żach (ZS Łaskarzew) 25,56 m

3. Aleksandra Odziemczyk (ZSP 2 Garwolin) 21,16 m

chłopcy

1. Krystian Lewoszewski (ZSP 2 Garwolin) 53,84 m

2. Andrzej Gudro (ZSP 2 Garwolin) 49,94 m

3. Jan Parol (ZSP 2 Garwolin) 49,08 m

rzut oszczepem

dziewczęta

1. Natalia Matuszewska (ZSP Żelechów) 32,88 m

2. Paula Żach (ZS Łaskarzew) 27,38 m

3. Aleksandra Odziemczyk (ZSP 2 Garwolin) 27,14 m

chłopcy

1. Piotr Bytniewski (ZSP Żelechów) 45,80 m

2. Maciej Saganek (ZSP 2 Garwolin) 40,66 m

3. Daniel Leszko (ZSP Żelechów) 40,12 m

pchnięcie kulą

dziewczęta

1. Paulina Parol (ZSR Miętne) 9,46 m

2. Wioleta Latuszek (ZSP 1 Garwolin) 8,62 m

3. Renata Mikulska (LO Garwolin) 8,60 m

chłopcy (kula 5 kg)

1. Michał Owczarczyk (ZSP 1 Garwolin) 13,16 m

2. Piotr Bytniewski (ZSP Żelechów) 12,21 m

3. Piotr Zurat (ZSR Miętne) 11,68 m

chłopcy (kula 6 kg)

1. Andrzej Gudro (ZSP 2 Garwolin) 17,43 m

2. Jan Parol (ZSP 2 Garwolin) 14,91 m

3. Krystian Lewoszewski (ZSP 2 Garwolin) 13,77m

skok w dal

dziewczęta

1. Sylwia Głaszczka (ZSP 1 Garwolin) 4,72 m

2. Paulina Rosłaniec (ZSP 2 Garwolin) 4,62 m

3. Karolina Salwa (LO Żelechów) 4,40 m

chłopcy

1. Łukasz Zając (ZSP 1 Garwolin) 6,03 m

2. Marcin Pyza (ZSP 2 Garwolin) 6,01 m

3. Rafał Wójciak (ZSR Miętne) 5,89 m

skok wzwyż

dziewczęta

1. Anna Ragus (LO Żelechów) 135 cm

2. Katarzyna Błażejczyk (ZSP 2 Garwolin) 130 cm

3. Paulina Kowalska (LO Żelechów) 115 cm

chłopcy

1. Mateusz Bogucki (ZSP Łaskarzew) 175 cm

2. Dominik Witak (ZSP 2 Garwolin) 165 cm

3. Mateusz Szarek (ZSP 2 Garwolin) 160 cm

sztafeta 4x100 m

dziewczęta

1. ZSP 2 Garwolin 57,28 s

2. LO Żelechów 59,48 s

3. LO Garwolin 59,97 s

chłopcy

1. ZSR Miętne 46,40 s

2. ZSP 1 Garwolin 47,24 s

3. ZSP 2 Garwolin 47,71 s

sztafeta 4x400 m

dziewczęta

1. ZSP 1 Garwolin 4:07,71 s

2. ZSP Żelechów 4:29,89 s

3. LO Żelechów 4:33,88 s

chłopcy

1. ZSP 2 Garwolin 3:12,51 s

2. ZSR Miętne 3:17,40 s

3. LO Żelechów 3:21,82 s

klasyfikacja drużynowa

dziewczęta

1. ZSP 2 Garwolin 108 pkt – op. Marzena i Paweł Żakowie

2. ZSP 1 Garwolin 94 pkt – op. Tomasz Bieńko

3. LO Żelechów – op. Joanna Włodarczyk

4. ZSP Żelechów 53 pkt

5. LO Garwolin 49 pkt

6. ZSR Miętne 29 pkt

7. ZS Łaskarzew 14 pkt

chłopcy

1. ZSP 2 Garwolin 188 pkt – op. Dariusz Lodowski

2. ZSR Miętne 102 pkt – op. Zbigniew Jarzyna

3. ZSP 1 Garwolin 90 pkt – op. Sławomir Miernicki

4. ZSP Żelechów 46 pkt

5. LO Żelechów 12 pkt

6. ZS Łaskarzew 2 pkt

 

łk

dziewczęta

1. ZSP 1 Garwolin 3:57,05 s

2. ZSP Żelechów 4:17,41 s

3. ZSP 2 Garwolin 4:27,10 s

Komentarze  

-6 #11 PrawdaPiotr 2013-06-06 09:31
Jako stary Garwolak muszę przyznać,że Paweł pisze prawdę.
Cytować
-8 #10 Lekkoatletyka to Pan BPaweł 2013-06-05 19:27
Można tego Pana lubić lub nie, można również różnie oceniać jego metody pracy, ale nie można pisać głupot bo się tylko ośmiesza !!! Przecież wszyscy, którzy się interesują lub nie sportem w Garwolinie [ i nie tylko ] wiedzą , że lekkoatletyka w tym mieście to Pan B. Wszystko w tym temacie !!!
Cytować
+14 #9 rekibic 2013-06-05 17:24
Cytuję Elenorka:
W ekonomiku wyniki były jak był pan Buszta jednak wygoniła Go z ekonomika taka jedna pani co za układ była nawet Wce dyrektora .często od niej czuć było napoje wyskokowe przezwanie po jakiej imprezce. jak również od innych W.F menów . Wiec wyniki sportowe spadły , butelki były ważniejsze. ale to nadrobimy po następnych wyborach kiedy zmiana nastąpi dyrekcji i wiele z kadry

Do eleonorki. Wspólczuję ci.Musisz mieć wielkie kompleksy jeśli zajmujesz się obwąchiwaniem ludzi.
Cytować
+12 #8 jest OKmimi 2013-06-05 03:52
ten pan B.TO ZŁY CZŁOWIEK JEST i nikt go nie lubi
Cytować
-18 #7 Było OK jes kicha.Elenorka 2013-06-04 16:13
W ekonomiku wyniki były jak był pan Buszta jednak wygoniła Go z ekonomika taka jedna pani co za układ była nawet Wce dyrektora .często od niej czuć było napoje wyskokowe przezwanie po jakiej imprezce. jak również od innych W.F menów . Wiec wyniki sportowe spadły , butelki były ważniejsze. ale to nadrobimy po następnych wyborach kiedy zmiana nastąpi dyrekcji i wiele z kadry
Cytować
0 #6 żałosneKarolina 2013-06-04 14:43
piszą to dziewczyny, które same startowały na tych zawodach i nie mogą się pogodzić z przegraną bo tyle lat wygrywały z dziewczynami z ZSP 2. no przykro mi czasami tak jest, raz się przegrywa raz się wygrywa i trzeba się jakoś z tym pogodzić a nie wypisywać tu, że dziewczyny z ZSP 2 wygrały nie sprawiedliwie. jak dla mnie i dziewczęta z ZSP 1 i ZSP 2 są bardzo dobre. Także gratuluje dziewczętom z obu szkół ! :)
Cytować
-1 #5 .. 2013-05-31 11:44
Dziewczyny z Ekonoma i tak są NAJLEPSZE!!!
Cytować
0 #4 HA HA HAOpiekun 2013-05-31 00:12
Tak, lekkoatletów w tej chwili to ma najlepszych ZSP 2 Garwolin, ale Lekkoatletki to każdy o tym wie że ma ZSP 1 Garwolin, bo od bardzo dawna tak jest bo w Ekonomiku się trenuje, a to że wygrały dziewczęta z ZSP 2 to tylko i wyłącznie dlatego ze w ZSP 2 zawsze idą na ilość bo mają młodzież pod ręka na swoim stadionie, tylko że z ZSP 2 startowało ok.30 dziewcząt a z ZSP 1 ok.15, ale ile medali zdobyły dziewczęta z ZSP 1 a ile z ZSP 2?!ZSP 1 pewnie 3 razy więcej, więc proszę następnym razem trafniej nazywać artykuł, bo to jest śmieszne jak ktoś był na zawodach i widział kto wygrywał a później czyta takie głupoty!
Cytować
0 #3 800 m DziewczątTomek 2013-05-30 23:54
Podium Biegu na 800m wyglądało następująco:
1. Woźniak Klaudia (ZSP 1 Garwolin) 2.37,73 s
2.Głowala Sylwia (ZSP 1 Garwolin) 2.42,32 s
3.Rosłaniec Weronika (LO Garwolin) 3.00,9 s
A te wyniki które są podane to są wyniki z IX Mityngu o puchar Starosty z 15 maja 2013
Cytować
0 #2 .ekoekoeko 2013-05-30 20:38
Wyniki dz 800m są nie aktualne... podane tutaj są z przed 2 tygodni
Cytować
+2 #1 ?Statystyk 2013-05-29 21:44
Brak tu nazw poszczególnych konkurencji i prawdopodobnie wyników kuli dz i chł oraz 800m dz i 1500 chł
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież