19. kolejka B-Klasy: Grał tylko Orzeł

Opublikowano: 28 maj 2013, 07:26 Kategoria Sport
parysówamurwilga II

Wysokiej porażki doznał Orzeł Parysów w 19. kolejce warszawskiej B-Klasy. Podopieczni Wiesława Białeckiego byli jedyną drużyną z powiatu garwolińskiego, która zagrała w weekend na tym szczeblu.

Wyjazd do Lipowa, gdzie mecze rozgrywa KS Glinianka, nie było udany dla Orła. Parysowianie pojechali na mecz w mocno okrojonym składzie. Efekt? Już do przerwy Orzeł przegrywał 1:5. Jedyne trafienie zaliczył Ryszard Tomaszczyk, który wykorzystał podanie z głębi pola Pawła Anczarskiego II. Po przerwie Glinianka była nadal stroną dominującą. W drugich 45 minutach padły trzy bramki, w tym jedna dla gości. Na listę strzelców wpisał się Paweł Soszyński.

- Nie miałem kim grać. W tej chwili to jest tragedia, albo kontuzje, albo odechciewa się niektórym grać. Marzyliśmy o awansie do A-Klasie, teraz to marzenie ściętej głowy ? przyznał trener Orła.

KS Glinianka ? Orzeł Parysów 7:2 (5:1)
Bramki dla Orła: Ryszard Tomaszczyk, Paweł Soszyński

Od ligowego grania odpoczywali zawodnicy Amur Wilga i Wilgi II Garwolin.