21. kolejka A-Klasy: Seria porażek

Opublikowano: 14 maj 2013, 13:59 Kategoria Sport
snajperpromnikburzapuznówkawisła

Cztery z pięciu zespołów powiatu garwolińskiego okupują ostatnie miejsca warszawskiej A-Klasy. Kibice Puznówki, Wisły, Snajpera i Burzy liczą na utrzymanie swoich drużyn. Nie gasną nadzieje na awans wśród fanów Promnika.

Bliscy sprawienia miłej niespodzianki swoim kibicom byli zawodnicy Wisły. Kosynierzy prowadzili do przerwy z wiceliderem 1:0. Gola zdobył Adrian Misiak. Po zmianie stron goście z Góry Kalwarii długo nie potrafili znaleźć sposobu na strzelenie bramki. Wreszcie w cztery minuty przyjezdni strzelili dwie bramki. Wisła odpowiedziała po drugim rzucie karnym wykorzystanym przez Misiaka. Korona decydującą bramkę strzeliła na 10 minut przed końcowym gwizdkiem.

Wisła Maciejowice ? Korona Góra Kalwaria 2:3 (1:0)
Bramki dla Wisły:  Adrian Misiak 2

3:8 to bilans bramkowy Snajpera Sośninka z Borem Regut. W rewanżu rywalom drużyny z gminy Łaskarzew udało się po raz kolejny wbić cztery gole. W pierwszej połowie goście byli bliscy trafienia, ale piłka po strzale z rzutu wolnego Mateusza Borkowskiego trafiła w poprzeczkę. Po zmianie stron Waldemar Paszkowski strzelił kontaktową bramkę, na która Bór odpowiedział trafieniem. Po golu Wiśniocha na 2:3 nie starczyło sił na zdobycie chociaż punktu. ? Remis był w naszym zasięgu, gdybyśmy tylko grali w pełnym składzie. Regut okazał się drużyną, która grała najbardziej siłową piłkę spośród drużyn ligi ? komentuje prezes Snajpera Damian Richert.

Bór Regut ? Snajper Sośninka 4:2 (2:0)
Bramki dla Snajpera: Waldemar Paszkowski, Marcin Wiśnioch

Podobnie jak jesienią Burza Pilawa przegrała z rezerwami Startu Otwock. Gospodarze mecz kończyli w ?10?, po drugiej żółtej kartce Tomasza Trzeciaka.

Burza Pilawa ? Start II Otwock 2:4 (1:2)
Bramki dla Burzy: Mateusz Piętka, Adrian Golewski
Burza: Bojanowski, Saganek, T. Trzeciak, Gazda, P. Piętka (Łukasik), Dobrowolski, Błachnio, Foryś, M. Piętka (Golewski), Szczepek, Dróżdż (Boratyński).

Wciąż bez punktu zostają zawodnicy z Puznówki, którzy tym razem ulegli Sokołowi Celestynów 2:4.

KS Puznówka 1996 ? Sokół Celestynów 2:4

Dzięki trafieniom Cezarego Jóźwickiego i Sebastiana Kaczyńskiego Promnik Łaskarzew wygrał z Victorią II Sulejówek. Wynik w pierwszej połowie otworzył popularny ?Pekpol?, który strzelił druga bramkę po powrocie na boisko po kontuzji.

Promnik Łaskarzew ? Victoria II Sulejówek 2:0 (1:0)
Bramki: Cezary Jóźwicki, Sebastian Kaczyński
Promnik: Paśnik, Opieka, A. Kaczyński, Świder, Jaworowski, S. Kaczyński, Kozikowski, Błażejczyk, C. Jóźwicki, Paziewski.