Druga porażka Wilgi na wiosnę

Opublikowano: 17 kwiecień 2013, 19:43 Kategoria Sport
wilga garwolinmazowsze grójec

W drugim meczu rundy wiosennej Wilga Garwolin przegrała w Grójcu z Mazowszem 0:3 (0:0). GKS zagrał słabo i po raz kolejny tracił bramki po szkolnych błędach w obronie.

Zgodnie z terminarzem mecz 16. kolejki z Mazowszem powinien być rozegrany miesiąc temu. Zimowa aura pokrzyżowała szyki obu drużynom, które na jesieni w Garwolinie podzieliły się punktami (1:1). Dzisiaj remis utrzymywał się jedynie do przerwy. W pierwszych 45 minutach gra toczyła się głównie w środkowej części boiska. Mazowsze stworzyło dwie dogodne sytuacje do objęcia prowadzenia, Wilga żadnej.

Gospodarze dopięli swego w 47. minucie. Bartek Kowalski nie upilnował rywala przy stałym fragmencie gry. 10 minut później było już 2:0. Tym razem nie popisał się Łukasz Grązka. Wynik spotkania gracz z Grójca ustalił w 75. minucie. W całym meczu GKS miał jedną okazję do zdobycia bramki. Strzał Łukasza Puciłowskiego w ostatniej chwili zablokował defensor gospodarzy.

- Był to klasyczny mecz walki z małą liczbą składnych akcji z obu stron. Na pewno boli to, że przegrywamy drugie spotkanie z rzędu, tracąc bramki po fatalnych błędach w obronie. Trzeba odbudować morale zespołu przez sobotnim pojedynkiem z Pilicą – mówi trener Wilgi Marek Krawczyk.

Do Grójca nie pojechał narzekający na uraz Piotr Piorun. Za kartki z rundy jesiennej pauzował Kamil Zawadka, który będzie już do dyspozycji trenera przed sobotnim wyjazdem do Białobrzegów. W kadrze zabraknie z kolei Puciłowskiego i Szczęśniaka, którzy dzisiaj obejrzeli po siódmym żółtym kartoniku w sezonie.

Mazowsze Grójec – Wilga Garwolin 3:0 (0:0)
Wilga: Mariak, Karol Zawadka, Szczęśniak, Korgul, Wielgosz (Grązka), Kępka, Kowalski (Edyk), Puciłowski, Wachnicki (Trojanek), Dróżdż, Makulec (Baranowski).

Wyniki i tabela IV ligi

łk

 

Komentarze  

0 #14 I kolejnaa 2013-04-20 18:50
Wilga przegrała 1:6
Cytować
-1 #13 ????Nypelka 2013-04-20 10:33
Cytuję KIBIC:
nie oglądam maeczy wyjazdowych, widze tylko mecze w Garwolinie pytanie do mondrali , O JAKICH ZAWODNIKACH PISZESZ?


Też jestem bardzo ciekawa, którzy to tacy dobrzy, a nie grają? A i jeszcze jedno. Madralo ile meczy w rundzie jesiennej widziałeś?
Pozdrawiam
Cytować
+2 #12 madralamarek 2013-04-19 18:55
Zajmijcie się koledzy normalnymi rzeczami i przestańcie pisac o głupotach. Piotrek to zajebisty gosc nie tylko na boisku ale i poza nim o czym nie raz sie moglem przekonac,bez niego nasza obrona gra slabo ale mam nadzieje ze wyzdrowieje szybko bo to koles z charakterem,nie stety takich graczy w naszym zesppole jest obecie bardzo malo. Chlopaki bardzo liczymy na was i zawsze kazdy normalny kibic bedzie was wspierał!!! Do Boju Wilga!!!!!!!
Cytować
+2 #11 asas 2013-04-19 10:35
Cytuję aaaaaa:
Cytuję bak:
Cytuję Łukasz Korycki:
Cytuję konio:
ps, ktoś wie ile potrwa absencja Talara bo bez niego moim zdaniem uspokojenie szeregów obrony będzie bardzo trudne.

Witam,
występ Piotrka Talara w tej rundzie stoi pod znakiem zapytania - tak w niedzielę twierdził trener Krawczyk. Uraz pleców.
Pozdrawiam



HAHAHAHA Ale wóde w Dragonie Talar pije bez problemów;p


no i co w związku z tym, zazdrościsz? nie wolno mu? to tez jest człowiek...

to co chłopak ma siedziec w domu i z niego nie wychodzić bo ma kontuzje i nie moze grac w klubie w ktorym za gre nie dostaje złotówki. Ludzie to nie ekstraklasa to amatorska piłka taka jest prawda i nasze realia
Cytować
+1 #10 do madraliKIBIC 2013-04-19 09:39
nie oglądam maeczy wyjazdowych, widze tylko mecze w Garwolinie pytanie do mondrali , O JAKICH ZAWODNIKACH PISZESZ?
Cytować
+2 #9 ...ZNAWCA 2013-04-18 16:21
NYPELKA, DOBRZE RADZISZ, DAĆ CI WÓDKI...
LUDZI DO GRANIA NIE MA, KONTUZJE, KARTKI, PRACA....
TYLE W TEMACIE...
Cytować
+3 #8 Będzie dobrze :-)Nypelka 2013-04-18 15:10
A ja tam myślę, że chłopaki po prostu jeszcze nie weszli w rytm i gdy to nastąpi, to pokażą kawał dobrej gry.
Trzymam kciuki i liczę na pierwsze punkty :-)
Cytować
+1 #7 wyjasnieniemadrala 2013-04-18 12:06
Moim zdaniem trener Krawczyk nie jest zlym trenerem tylko popelnia juniorskie bledy przez ktore tak naprawde wilga stracila punktow. Wystawienia skladu swoich ulubiencow do niczego nie darza... tak naprawde wilga ma mocny skald tylko trener nie moze tego wykorzystac. NIE SKRESLAM Trenera, ale dobrze by sie stalo jakby ktos przyszedl z innego terenu (powiatu), ale nie byle jakis gamon tylko czlowiek z pojeciem wtedy kazdy pilkarz by mial czysta karte i zaczal sie starac trenowac, a tak to trener ma swoich ulubiencow i wystawia ich lub daje im pierwszym wchodzic z lawki bo kiedys tam w juniorach prezentowali sie dobrze, ale to nie juniorzy... Ten klub ma sporo fajnych pilkarzy i jakby to wszystko normalnie fukncjionowalo to w tej chwili juz by nie trzeba bylo sie martwic czy sie utzryma Wilga czy tez nie. Pozdrawiam
Cytować
+4 #6 aaaaaaaaa 2013-04-17 23:05
Cytuję bak:
Cytuję Łukasz Korycki:
Cytuję konio:
ps, ktoś wie ile potrwa absencja Talara bo bez niego moim zdaniem uspokojenie szeregów obrony będzie bardzo trudne.

Witam,
występ Piotrka Talara w tej rundzie stoi pod znakiem zapytania - tak w niedzielę twierdził trener Krawczyk. Uraz pleców.
Pozdrawiam



HAHAHAHA Ale wóde w Dragonie Talar pije bez problemów;p


no i co w związku z tym, zazdrościsz? nie wolno mu? to tez jest człowiek...
Cytować
-1 #5 dragon?bak 2013-04-17 21:10
Cytuję Łukasz Korycki:
Cytuję konio:
ps, ktoś wie ile potrwa absencja Talara bo bez niego moim zdaniem uspokojenie szeregów obrony będzie bardzo trudne.

Witam,
występ Piotrka Talara w tej rundzie stoi pod znakiem zapytania - tak w niedzielę twierdził trener Krawczyk. Uraz pleców.
Pozdrawiam



HAHAHAHA Ale wóde w Dragonie Talar pije bez problemów;p
Cytować
0 #4 re:Łukasz Korycki 2013-04-17 21:02
Cytuję konio:
ps, ktoś wie ile potrwa absencja Talara bo bez niego moim zdaniem uspokojenie szeregów obrony będzie bardzo trudne.

Witam,
występ Piotrka Talara w tej rundzie stoi pod znakiem zapytania - tak w niedzielę twierdził trener Krawczyk. Uraz pleców.
Pozdrawiam
Cytować
0 #3 Nie załamywać rąk ....konio 2013-04-17 20:29
Wilga ma ogromne kłopoty kadrowe i wynik mnie nie dziwi ,trener jest w sytuacji nie do pozazdroszczeni a.Nie oszukujmy się Bogusz wraz z K.Zawadką w pomocy to filary zespołu i sam Pucił nic w niej nie zrobi gdyż nie ma z kim grać, Kępka to napastnik dobrze wyszkolony technicznie lecz zbyt kruchy aby podjąć walkę w środku pomocy,co innego Bogusz czy Kamil.Za trzy dni mecz w Białobrzegach i wiem ,ze to co napiszę będzie dla niektórych szokujące ale moim zdaniem najlepiej go odpuścić gdyż i tak szanse na korzystny wynik są iluzoryczne a moim zdaniem piękna porażka o:1 za cenę ośmiu żółtych kartek (w obecnej sytuacji kadrowej)to najgorsze co mogło by nas spotkać.Wedle moich obliczeń do spokojnego utrzymania wystarczy 15 punktów ,bez owijania w bawełnę -Pogoń II ,Iłża ,UKS ,oraz Wulcan na wyjeździe to absolutne priorytety w których TRZEBA wygrać na szczęście kilka kluczowych meczy mamy na koniec rundy kiedy wiele już będzie jasne. kilka punktów należy poszukać w innych meczach np. z Józefowem ,do tych meczów zespól musi przystąp[ic w optymalnym zestawianiu kadrowym.Głowa do góry i jak w tytule nie załamywać rąk po sylwetkach zawodników widać ,ze okres przygotowawczy przepracowano solidnie ,niestety na zły los (kontuzje) nie ma antidotum.Pozdr awiam!!!!konio ps, ktoś wie ile potrwa absencja Talara bo bez niego moim zdaniem uspokojenie szeregów obrony będzie bardzo trudne.
Cytować
+4 #2 Wiosenne przesilenie cz. IIWojtek63 2013-04-17 20:00
4. Po meczu z Pilicą Wilga znajdzie się bezpośrednio nad strefą spadkową mając przewagę być może tylko 5 punktów. Dwa mecze i już widać równię pochyłą prowadzącą do piątej ligi.
I małym pocieszeniem jest, że Wulkan, Polonia, UKS przegrały swoje mecze, a Pogoń II zremisowała. ( z mocną Mszczonowianką )
Wilga nie może oglądać się za siebie, bo ,,psy ją pogryzą’’. Wilga musi zagrać ,,dobrą jesienną piłkę’’ tej wiosny, żeby na jesieni znowu walczyć w warszawskiej IV lidze.

5. A tak krótko ?
Szanowny Konio ma rację pisząc o tym, że cienko widzi szanse na utrzymanie się Wilgi w IV lidze.
Cytować
+3 #1 Wiosenne przesilenie cz. IWojtek63 2013-04-17 19:59
1. Sześć straconych bramek w dwóch meczach- słabiutka obrona w sparingach potwierdziła swą słabość w meczach ligowych. Jakoś nie przekonuje mnie Mariak.
Fakt- nie widziałem Go w grze. Widziałem za to Nużyńskiego. Nużyński z Ładami wybronił parę sytuacji. Dzięki temu było tylko 1:2.
Jeśli Mariak coś wybronił w Grójcu to ile powinno być 0:6 ?

2. Ktoś tu jeszcze śpi mocnym zimowym snem, albo raczej śni o dobrej jesieni. Mam nadzieję, że trener Krawczyk wie co z tym fantem zrobić. Mam nadzieję, że wie, iż musi to zrobić bardzo szybko

3. Miały być 3 punkty z outsiderem. Są trzy gole. Niestety strzelone Wildze. Tu mi się przypomniał III- ligowy mecz rozegrany wiosną 1988 roku. Mecz o tak zwane ,,trzy punkty’’ Mazovia Rawa Mazowiecka- Wilga Garwolin. Ten mecz dwóch kandydatów do spadku Wilga miała wygrać. Wygrała Mazovia 3:0.
Cytować