Czwarty z rzędu komplet punktów 4CV

Opublikowano: 10 marzec 2013, 16:31 Kategoria Sport
siatkówka4cv
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Dobrą passę na zakończenie rozgrywek mazowieckiej III ligi prezentują siatkarze SPS 4CV. Dzisiaj garwolinianie po raz drugi w sezonie pokonali MMKS Mińsk Mazowiecki 3:1.

Do popołudniowego spotkania drużyna 4CV przystępowała w najmocniejszym składzie. Od początku derbowego meczu z MMKS na środku siatki dobrze funkcjonował blok miejscowych. W tym elemencie prym wiódł duet Baran/Wilki.

Pewna wygrana w pierwszym secie wprowadziła rozluźnienie w szeregach podopiecznych Jakuba Sokołowskiego. ? Zaczęliśmy słabiej przyjmować, co przekładało się na gorszy atak. Przegraliśmy tę partię 29:31. Mińszczanie nie odpuszczali w kolejnych setach, ale w końcówkach to my zdobywaliśmy przewagę ? relacjonuje Kamil Baran, którego zagrywka po taśmie zakończyła mecz.

Komplet punktów z MMKS był czwartym z rzędu wywalczonym przez siatkarzy 4CV. Końcówka sezonu będzie niezwykle intensywna dla zawodników z Garwolina. W piątek SPS zmierzy się w Grodzisku Mazowieckim ze Spartą, w niedzielę u siebie z Metrem Warszawa (godz. 13). Dwa ostatnie spotkania w sezonie 4CV rozegra 20 i 24 marca.

SPS 4CV Garwolin ? MMKS Mińsk Mazowiecki 3:1

4CV: Baran, Wilki, Grabowski, K. Zawisza, Kisiel, Ozimek, Zygadło (libero) ? Trzmielewski, Kęckiewicz, Jakubowski.