Wybraliście Sportowca Roku!

Opublikowano: 09 luty 2013, 22:20 Kategoria Sport
plebiscytsportowiec powiatukamil baran

Kamil Baran został Sportowcem Powiatu Garwolińskiego 2012. Siatkarz SPS 4CV Garwolin z Hotelu&Restauracji Sulbin odjedzie rowerem. Na podium znaleźli się także przedstawiciele lekkoatletyki i piłki nożnej.

Ogłoszenie wyników odbyło się przed kilkunastoma minutami podczas tradycyjnego Balu Mistrzów Sportu, który w tym roku organizowany był po raz 11. Od połowy grudnia na łamach Życia Siedleckiego publikowane były kupony. Głosy na swoich ulubieńców można było oddawać także za pośrednictwem specjalnego serwisu naszego portalu oraz wysyłając SMS. W tym roku fani nominowanych oddali rekordową liczbę ponad 5413 głosów. Te po uwzględnieniu wagi punktowej dały ostateczne wyniki.

Kto Trenerem i Działaczem Roku?
Tradycją balu sportowej braci powiatu było wręczenie wyróżnień przyznawanych przez kapitułę. Zasłużonym Trenerem Powiatu Garwolińskiego został Ireneusz Kalbarczyk, trener siatkarek z Gończyc (gm. Sobolew), które w ostatnich miesiącach zdobyły mistrzostwo Mazowsza LZS oraz mistrzostwo Polski w rozgrywkach diecezjalnych. Tytuł Zasłużonego Działacza Powiatu Garwolińskiego odebrał Dariusz Kędziorek, kierownik Miejsko Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pilawie. Honorowy Tytuł Zasłużonego Działacza Sportowego Powiatu Garwolińskiego przyznano Zbigniewowi Jerzemu Brzeźnickiemu. Podobnie jak przed rokiem przyznano nagrodę specjalną. Za nieustający doping, nie tylko na własnym stadionie, wyróżnienie otrzymali kibice GKS Wilgi Garwolin.

Wygrał najwyższy

Z każdą minutą plebiscytowej gali napięcie rosło. Wreszcie ogłoszono wyniki. Sportowcem Powiatu Garwolińskiego 2012 został Kamil Baran, siatkarz SPS 4CV Garwolin. Drugie miejsce zajął lekkoatletka Marcin Gałązka, triumfator plebiscytu w ubiegłym roku, a trzecie piłkarz Wilgi Garwolin Piotr Szostak. Trzech pierwszych sportowców otrzymało nagrody rzeczowe, pozostali pamiątkowe dyplomy.

Honorowy patronat nad plebiscytem objął Marek Chciałowski – starosta powiatu garwolińskiego, Tadeusz Mikulski – burmistrz Garwolina, Marek Janiec - przewodniczący Rady Miasta w Garwolinie.

Aktualizacja. 10 lutego, godz. 13:35.

Ach co to był za bal

Dla Sportowca Powiatu Garwolińskiego wyróżnienie to ogromna nobilitacja do dalszej pracy na siatkarskich parkietach. – Chciałbym podziękować wszystkim za głosy oddane na mnie, a w szczególności dwóm koleżankom, które sumiennie zbierały kupony z gazety – przyznał tuż po odebraniu tytułu Kamil Baran.

Zaskoczenia nie kryli także nagrodzeni przez kapitułę plebiscytową. – To bardzo miłe, że po 25 latach działalności w sporcie, w tym przez 10 lat w Burzy Pilawa, później w LZS, a teraz w MOSiR, moja praca jest dostrzegana przez kolegów – powiedział Dariusz Kędziorek.

- Dziękuję kapitule za to wyróżnienie. W takiej pracy to bardzo ważne i miłe, że ktoś dostrzega trud włożony w wyszkolenie młodzieży – przyznał Ireneusz Kalbarczyk. Zasłużony Trener Powiatu Garwolińskiego za wsparcie dziękuje swoim podopiecznym, dyrekcji szkoły w Gończycach, sponsorom drużyny oraz żonie.

O słuszności przyznania Nagrody Specjalnej kibicom Wilgi Garwolin mówił wiceprezes klubu. – Jako zarząd dostrzegamy zaangażowanie kibiców w sprawy organizacyjne klubu. To przynosi pozytywne wyniki i tworzy przyjazną atmosferę – podkreślał wiceprezes GKS Hieronim Kobus, który odebrał pamiątkowy dyplom.

łk

Kolejność w plebiscycie

1. Kamil Baran (siatkówka)

2. Marcin Gałązka (lekkoatletyka)

3. Piotr Szostak (piłka nożna)

4. Robert Głowala (lekkoatletyka)

5. Piotr Szałas (badminton)

6. Andrzej Gudro (lekkoatletyka)

Komentarze  

0 #14 :)))CZESIO 2013-02-17 18:49
Odjedzie rowerem... :D?? haha odjechał fajnym ale Audi rower do bagażnika, jeszcze fajniejsza Kobitka po niego przyjechała :D Pozdro kolarzu ;)
Cytować
+3 #13 Imprezka Przednia !Grześ 2013-02-11 20:29
Świetna impreza była, na pewno będę za rok !
Cytować
0 #12 ..Kojot 2013-02-11 18:56
https://www.youtube.com/watch?v=n_TiV-8GW2Q
Cytować
0 #11 brawo!tru 2013-02-11 16:17
Wyniki satysfakcjonują ce. Bardzo cieszy mnie wybór Trenera Roku- po tylu latach zaangażowania ktoś Go zauważył i docenił. Chylę czoło Irek :)
Cytować
+6 #10 GratulujęLena 2013-02-11 15:12
Kamilowi, ktoś w końcu zobaczył że w Garwo istnieje siatkówka. Żenujący fakt: Restauracjo Sulbin pooddawaj nam nasze kurtki!!! Panów szatniarzy proponuję zwolnić!
Cytować
+13 #9 DziękujemyStan 2013-02-10 22:09
Jestem z poza powiatu garwolińskiego, sąsiad i chciałbym mieć takie problemy jak wy że kto komu i za co wręcz nagrody. Bo u nas nic się nie dzieje (powiat otwocki). Pozdrawiam i gratuluję takich chęci.
Cytować
-3 #8 f...erstach 2013-02-10 21:18
Cytuję Jarosław:
Cytuję Działacz:
Co na tych zdjęciach robi poseł Woźniak? Co on uczynił dla lokalnego sportu, poza utopieniem kilku milionów w obiekty sportowe w Miętnem / interesowało się tym ABW/. Ciekawe, czy ufundowal jakąś nagrodę. Drugim, który chce ciągle być na topie to Marek Jonczak. A on z jakiej racji pcha się do wręczania nagród. Nie widać na zdjęciach najważniejszej osoby- organizatora plebiscytu, czyli dyrektora Jarosława Kargola. On chyba nie lubi pchać się na afisz w takim towarzystwie.

Jeżeli ktoś funduje kolego nagrodę (z własnej kieszeni) to ma ją prawo wręczać . Najpierw sprawdź!!!

Cytuję Jarosław:
Cytuję Działacz:
Co na tych zdjęciach robi poseł Woźniak? Co on uczynił dla lokalnego sportu, poza utopieniem kilku milionów w obiekty sportowe w Miętnem / interesowało się tym ABW/. Ciekawe, czy ufundowal jakąś nagrodę. Drugim, który chce ciągle być na topie to Marek Jonczak. A on z jakiej racji pcha się do wręczania nagród. Nie widać na zdjęciach najważniejszej osoby- organizatora plebiscytu, czyli dyrektora Jarosława Kargola. On chyba nie lubi pchać się na afisz w takim towarzystwie.

Jeżeli ktoś funduje kolego nagrodę (z własnej kieszeni) to ma ją prawo wręczać . Najpierw sprawdź!!!

jonczak wrecza bo to jego pracownik w rejonie za swoje to on nagrody nie kupil tylko sie pokazac wielki podlizuch
Cytować
+5 #7 .Do CSiK 2013-02-10 20:19
Jeśli csik było jednym z organizatorów to mogli się postarać i dać zwycięzcom jakieś karnety do kina czy na basen, bo ich wkładu w nagrody nie widziałem. No chyba, że było coś w reklamówkach. No i gratuluję wygranej.
Cytować
+6 #6 do żałosnego działaczaJarosław 2013-02-10 19:38
Cytuję Działacz:
Co na tych zdjęciach robi poseł Woźniak? Co on uczynił dla lokalnego sportu, poza utopieniem kilku milionów w obiekty sportowe w Miętnem / interesowało się tym ABW/. Ciekawe, czy ufundowal jakąś nagrodę. Drugim, który chce ciągle być na topie to Marek Jonczak. A on z jakiej racji pcha się do wręczania nagród. Nie widać na zdjęciach najważniejszej osoby- organizatora plebiscytu, czyli dyrektora Jarosława Kargola. On chyba nie lubi pchać się na afisz w takim towarzystwie.

Jeżeli ktoś funduje kolego nagrodę (z własnej kieszeni) to ma ją prawo wręczać . Najpierw sprawdź!!!
Cytować
+18 #5 aWG 2013-02-10 18:08
Fajnie, że kibice dowiadują się. że dostali nagrodę, z internetu :)
Bardzo dziękuję w imieniu wszystkich kibiców. Hehehe

Jak kibice Legii otrzymali nagrodę to Staruch był zaproszony i przedstawiciele po jej odbiór na galę Ekstraklasy a tu ciiisza.

Aczkolwiek jest bardzo miło że ktoś dostrzegł i docenił nasz mały fanatyzm i miłość do Wilgi Garwolin. My robimy to dla siebie, nie na pokaz. Poświęcamy swój wolny czas, ciężko zarobione pieniądze, by na meczach było ciekawiej. DZIĘKUJEMY ! :)
Cytować
+18 #4 Kibice Wilga GarwolinKibic 2013-02-10 15:38
Szkoda, że organizatorzy balu wiedząc, że nagroda będzie przyznawana dla kibiców, nie postarali się aby nagrodę odbierał któryś z chłopaków organizujących doping na Wildze.
Cytować
+3 #3 MASKOTKANIKT 2013-02-10 14:48
A TA - TEN "MASKOTKA" Z "PIS" TO TROCHĘ NA TEJ IMPREZIE NIE PASUJE.
Cytować
-1 #2 ŻałosneDziałacz 2013-02-10 14:21
Co na tych zdjęciach robi poseł Woźniak? Co on uczynił dla lokalnego sportu, poza utopieniem kilku milionów w obiekty sportowe w Miętnem / interesowało się tym ABW/. Ciekawe, czy ufundowal jakąś nagrodę. Drugim, który chce ciągle być na topie to Marek Jonczak. A on z jakiej racji pcha się do wręczania nagród. Nie widać na zdjęciach najważniejszej osoby- organizatora plebiscytu, czyli dyrektora Jarosława Kargola. On chyba nie lubi pchać się na afisz w takim towarzystwie.
Cytować
-4 #1 PomrocznośćSportowiec 2013-02-10 02:32
Organizatorem plebiscytu było Centrum Sportu i Kultury oraz Garwolińska Liga Piłkarska / tak było napisane na plakatach/, to dlaczego zarabiał na tym portal Wirtualny Garwolin /głosowanie sms-owe/ i tygodnik Życie Siedleckie / kupony/.
Jak organizatorem była instytucja miejska, to jakim prawem wybierano honorowych czy zasłużonych trenerów powiatu garwolińskiego. To wszystko jakieś niejasne, jak w ogóle w sporcie.
Cytować