11. kolejka GLH: Duża skuteczność

Opublikowano: 06 luty 2013, 08:05 Kategoria Sport
glhfutsalgmina łaskarzew

W każdym meczu 11. serii spotkań Gminnej Ligi Halowej Futsal Cup 2012/2013 padło przynajmniej 10 bramek. Najbardziej rozstrzelani byli zawodnicy łaskarzewskiego Robsona.

Na początek niedzielnych zmagań niebywałego wyczynu dokonał Tomasz Cichecki. Zawodnik Robsona strzelił aż 12 bramek w meczu z Twisterem. Jego koledzy dołożyli jeszcze osiem i pogrom outsidera ligi stał się faktem.

Robson Team Łaskarzew - Twister Łaskarzew 20:1 (11:1)
Bramki: Tomasz Cichecki 1', 4', 4', 13', 18', 27' k, 29', 31', 33', 36', 37', 40', Cezary Jóźwicki 6, 12', 12', 14', 20', Paweł Bukowski 7', 35', 39' (Robson) - Szymon Brojek 17', (Twister)
Zawodnik meczu: Tomasz Cichecki (Robson)

Po zwycięstwie nad Działkami 11:3 drużyna Weekendu umocniła się na pozycji w środku tabeli. Przegrani gole strzelali po zmianie stron, mimo że wcześniej łaskarzewianie stwarzali sobie sytuacje podbramkowe.

Działki Łaskarzew - Weekend Łaskarzew 3:11 (0:4)
Bramki: Armin Tomala 31',37', Paweł Włodarczyk 37' (Działki) - Wojciech Buhowicz 5',20', Michał Bieńko 7',25', Daniel Wójcik 15',26', Mateusz Mikulski 21',26', Sebastian Kaczyński 30',39',40'(Weekend)
Zawodnik meczu: Seweryn Brzostowski (Weekend)

W kolejnym meczu piłkarze Top Teamu i Wisły stworzyli bardzo ciekawe widowisko. Do przerwy wynik był remisowy, podobnie jak w 34. minucie. Wtedy goście z gminy Maciejowice strzelili w 120 sekund trzy bramki, co pozwoliło im dowieźć trzy punkty do końca spotkania.

Top Team Wola Rowska - Wisła Podwierzbie 6:8 (3:3)
Bramki: Mateusz Konopacki 7', 16', Kamil Brzostowski 13', Bartek Poświata 22', 38' , Kamil Balas 25' (Top) - Rafał Sitnik 2', Grzegorz Sitnik 9', Mateusz Pracz 29', Emil Kuczyński 1',30', 35', Damian Baran 34',36' (Wisła)
Zawodnik meczu: Emil Kuczyński (Wisła)

10 kolejek GLH było potrzebne, aby Cel Helenów stracił pierwsze punkty. Po pół godzinie gry liderzy prowadzili z Imprezą 5:3. Jednak zawodnicy z Sośninki pokazali charakter i w 38. minucie uzyskali wyrównujące trafienie.

Impreza Sośninka - Cel Helenów 6:6 (3:4)
Bramki: Filip Rutkowski 1', Tomasz Jarzyna 15',23', Adam Paszkowski 18',38', Zowczak Karol 32' (Impreza) - Michał Wiśnioch 10',27', Konrad Czyżewski 12', Tomasz Zackiewicz 16', Wojciech Borkowski 30', Daniel Fic 20' (Cel)
Zawodnik meczu: Adam Paszkowski (Impreza)

Mieszanka Wybuchowa wykorzystała pauzę Amura Wilgi i wskoczyła na podium ligi. To efekt wygranej z Granatami. Przewagę ?Wybuchowi? zyskali w pierwszych 20 minutach. Do przerwy na tablicy widniał wynik 5:0. Po zmianie stron spotkanie się wyrównało.

Mieszanka Wybuchowa - Granaty Łaskarzew 8:2 (5:0)
Bramki: Dariusz Zając 3', 16', Piotr Brzostowski 12', Grzegorz Moczulski 13',28',34', Grzegorz Korycki 19', Daniel Paziewski 32' (Mieszanka) - Grzegorz Wolski 23', Piotr Narojczyk 36' (Granaty)
Zawodnik meczu: Grzegorz Moczulski (Mieszanka)

W spotkaniu zamykającym 11. kolejkę Złodzieje Oklasków odnieśli drugie ligowe zwycięstwo. ?Rabusie? pokonali Kosiarzy z Sośninki 10:2. Mimo wysokiego zwycięstwa, pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Dopiero w drugiej Złodzieje odjechali rywalom, głownie za sprawą Łukasza Majewskiego, zdobywcy łącznie siedmiu goli.

Kosiarze Firma Zające Sośninka - Złodzieje Oklasków 2:10 (2:3)
Bramki: Krzysztof Baran 4',9', (Kosiarze) - Łukasz Majewski 3',10',22',23',24',38',39', Mariusz Jóźwicki 14',33',34' (Złodzieje)
Zawodnik meczu: Łukasz Majewski (Złodzieje)

Szczegóły klasyfikacji i tabela znajdziesz TU.