10. kolejka GLH: Bramki w ostatnich sekundach

Opublikowano: 29 styczeń 2013, 15:06 Kategoria Sport
futsalglhgmina łaskarzew
Ten artykuł przeczytasz w 2 - 3 min.

Aż w trzech meczach 10. kolejki Gminnej Ligi Halowej Futsal Cup 2012/2013 losy spotkań ważyły się do ostatnich sekund gry.

W spotkaniu otwierającym 10. kolejkę futsalowych zmagań w Woli Łaskarzewskiej ani przez moment wygrana Top Teamu nie była zagrożona. Outsiderzy ligi z Łaskarzewa nie nawiązali walki z zawodnikami Woli Rowskiej.

Top Team Wola Rowska - Twister Łaskarzew 8:1 (6:0)
Bramki: Kamil Balas 2',12', Mateusz Konopacki 24',33', Bartłomiej Poświata 3', Artur Balas 10', Kamil Brzostowski 15', samobójcza 4' (Top) - Michał Larkiewicz 26'(Twister)
Zawodnik meczu: Mateusz Konopacki (Top)

Bez niespodzianki także w kolejnym meczu. Granaty ograły pewnie Kosiarzy z Sośninki. W pokonanym zespole widać było brak Krzysztofa Barana. Pod jego nieobecność Kosiarzy stać było jedynie na trzy gole, z czego dwa padły w ostatnich sekundach meczu. Dobry mecz w Granatach rozegrał Mateusz Jóźwicki.

Granaty Łaskarzew - Kosiarze Firma Zające Sośninka 15:3 (6:0)
Bramki: Piotr Jaworski 2', 22', 36', Kamil Narojczyk 6', 8', 17', Piotr Narojczyk 3', 35', 37', Marcin Jaworowski 8', 26', 29', Mateusz Jóźwicki 27', Filip Sobieska 35', Eryk Zawadka 39', (Granaty) - Paweł Miłkowski 26', Dawid Baran 39', 40' (Kosiarze)
Zawodnik meczu: Mateusz Jóźwicki (Granaty)

Niedzielne spotkanie nr 3 było prawdziwym hitem tej serii spotkań, a może nawet całej ligi. Walczący o ścisłą czołówkę ligi zespoły Robsona i Amura stworzyły ciekawe widowisko. Pierwsi bramkę strzelili łaskarzewianie, ale goście z Wilgi szybko wyszli na prowadzenie 3:1, które w drugiej połowie podwyższyli do sześciu trafień.

Robson Łaskarzew - Amur Wilga Juniorzy 4:10 (2:4)
Bramki: Michał Zalewski 1',34', Maciej Błachnio 13', Tomasz Cichecki 39' (Robson) - Michał Gajownik 3',22',36', Michał Strzeżek 26',30',37', Wojciech Parol 7', samobójcza 10', Kacper Szczepański 15',38'(Amur)
Zawodnik meczu: Michał Strzeżek (Amur)

Duży opór liderowi z Helenowa stawiali niżej notowani gracze Złodziejów. W pierwszych 20 minutach gry padła tylko jedna bramka, kolejnych dziewięć po przerwie. Na dwie minuty przed końcem Złodziejów od Celu dzieliła tylko jedna bramka, ale ostatnie słowo należało do Michała Wiśniocha, który w ostatnich sekundach strzelił swoją piątą bramkę, pieczętując wygraną swojej drużyny.

Złodzieje Oklasków - Cel Helenów 4:6 (0:1)
Bramki: Mariusz Jóźwicki 26',31' k,38' Łukasz Majewski 33' k.p., (Złodzieje) - Michał Wiśnioch 1',23',32',32',40', Tomasz Woźniak 25' (Cel)
Zawodnik meczu: Michał Wiśnioch (Cel)

Kolejny mecz ponownie ekscytował kibiców do ostatnich sekund. Na początku drugiej połowy Mieszanka prowadziła z Imprezą już 3:1. W 24. minucie sygnał do odrabiania strat dał graczom z Sośninki Waldemar Paszkowski, a zaraz za nim Tomasz Jarzyna. Ten ostatni, rzutem na taśmę, na 10 sekund przed zakończeniem spotkania strzelił zwycięskiego gola.

Mieszanka Wybuchowa - Impreza Sośninka 3:4 (2:0)
Bramki: Grzegorz Moczulski 6' k., 18', Daniel Paziewski 23'(Mieszanka) - Waldemar Paszkowski 24', Adam Paszkowski 26', Tomasz Jarzyna 24' k, 40' (Impreza)
Zawodnik meczu: Paszkowski Waldemar (Impreza)

Na koniec 10. serii spotkań kibice obejrzeli grad bramek Wisły w starciu z Działkami. Jedną z bramek dla pokonanych strzelił Paweł Walicki, który w pierwszej połowie bronił na bramce.

Działki Łaskarzew - Wisła Podwierzbie 2:14 (1:5)
Bramki: Paweł Walicki 20', Sylwester Majcher 27' (Działki) - Rafał Sitnik 17',38', Damian Krupa 18', 38', Grzegorz Sitnik 8', 20', 22', Emil Kuczyński 20', 25' 28', 40', Damian Baran 32', 40', Kamil Krupa 33', (Wisła)
Zawodnik meczu: Rafał Sitnik (Wisła)