reklama

baner projekt 

reklama

Turniej im. Jana Piesiewicza rozpoczęty

Opublikowano: 08 grudzień 2012, 16:48 Kategoria Sport
turniej piesiewiczafutsalhalówka
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

8 spotkań rozegrano w pierwszym dniu X Ogólnopolskiego Halowego Turnieju im. Jana Piesiewicza młodzików (rocznik 2000). Rozgrywki oficjalnie rozpoczął Jan Kotlarski, wnuczek honorowego obywatela Garwolina, który poświęcił się tworzeniu samorządności w mieście nad Wilgą.

W uroczystym otwarciu turnieju wzięły udział także żona Jana Piesiewicza ? Iwona oraz córka Grażyna. ? Janek poświęcał się sprawom sportu. To dzięki jego zaangażowaniu w Garwolinie powstała ta hala. Był także zaangażowany w sprawy miasta ? wspominał burmistrz miasta Tadeusz Mikulski, życząc zawodnikom rywalizacji w duchu fair play. - Wyjedzcie stąd z dobrymi wspomnieniami o naszym mieście ? kierował się do 12-latków prezes GKS Wilgi Garwolin Waldemar Mrugała.

Dzisiejsze piłkarskie zmagania w hali Centrum Sportu i Kultury rozpoczął mecz gospodarzy ? Wilgi Garwolin z Widzew Łódź. Mimo prowadzenia 3:2 GKS ostatecznie przegrał 3:4. Spotkanie inauguracyjne było najbardziej emocjonującym spośród sobotnich gier. Jutro dokończenie turnieju od godz. 8. Finał zaplanowano na godz. 14.40. Szczegóły na pierwszym zdjęciu w galerii.

reklama


Wyniki 1. dnia turnieju

Grupa I

Wilga Garwolin ? Widzew Łódź 3:4

Bogdanka Łęczna ? Korona Kielce 2:6

Wilga Garwolin ? Korona Kielce 3:2

Widzew Łódź ? Bogdanka Łęczna 0:4

Grupa II

Pogoń Siedlce ? Jagiellonia Białystok 0:4

Polonia Warszawa ? Progres Nowa Huta 1:4

Pogoń Siedlce ? Progres Nowa Huta 0:3

Jagiellonia Białystok ? Polonia Warszawa 4:1

łk


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz