Pogoń wygrywa, Wilga trzecia

Opublikowano: 03 grudzień 2012, 15:29 Kategoria Sport
piłka nożnahalówkafutsalgarwolinturniej rocznik 1996

Sobotni Halowy Turniej Piłki Nożnej (rocznik 1996 i młodsi) był przedostatnim turniejem zorganizowanym w ramach obchodów „90-lecia istnienia Garwolińskiego Klubu Sportowego Wilga Garwolin. W turnieju uczestniczyło osiem zespołów z województwa mazowieckiego. Najlepsza okazała się siedlecka Pogoń. Na pudle wylądowali też gospodarze.

Współorganizatorami imprezy byli: Firma „ Spartan” oraz Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Patronat nad turniejem objął Marek Janiec, przewodniczący Rady Miasta Garwolin. - Poza wymiarem sportowym turniej miał na celu propagowanie sportowego trybu życia, wychowania poprzez sport oraz przeciwdziałania narkomani. Mottem przewodnim turnieju było hasło „Prawdziwy sportowiec prowadzi sportowy tryb życia nie pije, nie pali, nie używa sterydów, dopalaczy i narkotyków”. Podczas trwania turnieju propagowano te idee poprzez rozprowadzanie ulotki, broszur wśród uczestników oraz kibiców zgromadzonych w hali przy Żwirki i Wigury – mówi organizator Dariusz Zając.

 

Końcowa klasyfikacja turnieju (szczegółowe wyniki na 1. zdjęciu w galerii)

1. MKP Pogoń Siedlce I

2. MOSiR Mińsk Mazowiecki

3. GKS Wilga Garwolin I

4. WRKS Olimpia Warszawa I

5. WRKS Olimpia Warszawa II

6. Promik Łaskarzew

7. MKP Pogoń Siedlce II

8. GKS Wilga Garwolin II

Królem strzelców turnieju został Mateusz Wiśniewski (Olimpia). Najlepszym zawodnikiem wybrano Michała Czarczyńskiego z Pogoni, jego kolega Przemysław Jakimiak został najlepszym bramkarzem. Wśród zawodników GKS najbardziej wyróżniał się Jakub Makulec. Gospodarze zostali uznani ponadto drużyną fair-play.

Fundatorami nagród i pucharów dla uczestników turniej ubyli: Marek Janiec - przewodniczący Rady Miasta Garwolin, Tomasz Łysiak - wójt gminy Garwolin, Kazimierz Sionek - przewodniczący Rady Powiatowej Zrzeszenia LZS w Garwolinie, Grzegorz Gładysz - właściciel firmy Cartex w Garwolinie, Cezary Jasiński - właściciel Stacji Paliw Garwolin, Lach - właściciel sklepu Stihl Garwolin, Jarosław Kargol - dyrektor Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, Łukasz Zając właściciel firmy Spartan Garwolin, Halina Zalewska - przewodnicząca Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Garwolinie, Zygmunt Gendek - Gabinet Weterynarii Garwolin.

Organizatorzy turnieju składają podziękowania sponsorom za pomoc i ufundowanie nagród. Ciasta dostarczone dla zawodników to efekt pomocy rodziców chłopców rocznika 1996 Wilgi Garwolin. Pomocą w organizacji turnieju wykazały się dziewczęta z kobiecej sekcji GKS. Organizatorzy dziękują także sędziom.

opr. łk

fot. Filip Wielgosz

Komentarze  

+3 #2 DO FANAANDRZEJ 2012-12-09 10:30
Cytuję FAN:
Taki wspaniały trener ,a kradnie zawodników z okolicznych klubów.Szkoda ze Pan Trener nie widział zawodnika z Puznówki grajacego w Hutniku Huta Czechy jak miał lat 8,12 a tu bez zgody klubu zawodnik "SZ" wystąpił w tym turnieju.Czyżby znów Wilga Garwolin próbowała oskubac okoliczny klub jak to zrobiła z Kajtowskim,Zalewskim którzy byli jednymi z głównych bohaterów awansu WG do 4 ligi?Jeśli tak funkcjonuje
praca z młodzieżą w w WG to powodzenia.Panie MZ Trzeba szkolić nie kraść ,to na co okoliczne kluby poniosły nakłady ,a Pan potem będzie sobie uzurpował jako waspaniały trener z niesamowitymi wynikami z młodzieżą,P.S I życze powodzenia w pracy z dziewczętami bo jakoś dziewczęta (na szczęście) z naszego powiatu nie garnął się do Pana grając w druzynach z odległych miejscowości.(Grójec,Jeruzal,)No ze chyba znów Pan skradnie te dziewczęta by grały na chwałę jednego ,niepodwarzalnego bezkonkurencyjnego klubu jakim jest WG.Ze sportowym pozdrowieniem.

TAKA JEST NIESTETY KOLEJ RZECZY W MIARĘ ROZWOJU PRZECHODZI SIĘ DO LEPSZEGO ZESPOŁU I Z TYM NIESTETY NALEŻY SIĘ POGODZIĆ A NIE MIEĆ ŻAL IŻ NIE POTRAFI SIĘ ZATRZYMAĆ ZAWODNIKA - OCHŁOŃ TROCHĘ I PRACUJ DALEJ NAD TALENTAMI, BEZ OBRAŻANIA INNYCH
Cytować
-6 #1 MZ na selekcjoneraFAN 2012-12-08 21:54
Taki wspaniały trener ,a kradnie zawodników z okolicznych klubów.Szkoda ze Pan Trener nie widział zawodnika z Puznówki grajacego w Hutniku Huta Czechy jak miał lat 8,12 a tu bez zgody klubu zawodnik "SZ" wystąpił w tym turnieju.Czyżby znów Wilga Garwolin próbowała oskubac okoliczny klub jak to zrobiła z Kajtowskim,Zale wskim którzy byli jednymi z głównych bohaterów awansu WG do 4 ligi?Jeśli tak funkcjonuje
praca z młodzieżą w w WG to powodzenia.Pani e MZ Trzeba szkolić nie kraść ,to na co okoliczne kluby poniosły nakłady ,a Pan potem będzie sobie uzurpował jako waspaniały trener z niesamowitymi wynikami z młodzieżą,P.S I życze powodzenia w pracy z dziewczętami bo jakoś dziewczęta (na szczęście) z naszego powiatu nie garnął się do Pana grając w druzynach z odległych miejscowości.(G rójec,Jeruzal,) No ze chyba znów Pan skradnie te dziewczęta by grały na chwałę jednego ,niepodwarzalne go bezkonkurencyjn ego klubu jakim jest WG.Ze sportowym pozdrowieniem.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież