8. kolejka A-Klasy: Wygrane Puznówki i Promnika

Opublikowano: 09 październik 2012, 08:45 Kategoria Sport
snajperpromnikburzapuznówkawisła

Porażki Snajpera Sośninki, Burzy Pilawa i Wisły Maciejowice oraz wyjazdowe wygrane drużyn z Puznówki i Łaskarzewa. 8. kolejka warszawskiej A-Klasy nie była udana dla drużyn z powiatu garwolińskiego.

- Jestem mile zaskoczony tym wynikiem. Znowu mieliśmy problemy kadrowe i na mecz pojechało kilku zawodników, którzy nie trenują ? przyznaje Przemysław Mazek, trener Puznówki 96. Bardzo dobrze w Celestynowie goście zaprezentowali się w pierwszej połowie. Po zmianie stron przyjezdni mieli pięć dogodnych okazji do zdobycia kolejnych trafień. Gospodarze bramki strzelili w ostatnich 10 minutach spotkania. Sokół trafił trzykrotnie do bramki Puznówki, ale sędzia nie uznał jednego gola.

Sokół Celestynów ? KS Puznówka 1996 2:3 (0:3)
Bramki dla Puznówki: Łukasz Szczepek, Stanisław Rosłaniec, Robert Całka

Bliska wywalczenia kompletu w Otwocku była Burza Pilawa. Przy stanie 1:1, w końcówce do pustej bramki nie trafił z metra Sławomir Konarzewski. Zemściło się to na gościach z powiatu garwolińskiego. W doliczonym czasie gospodarze strzelili drugą bramkę. Start II kończył mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla bramkarza. Po tym faul padło wyrównanie z rzutu karnego.

Start II Otwock ? Burza Pilawa 2:1

Bardzo słabo w meczu z Borem Regut wypadł Snajper Sośninka. Bojaźliwie grający gospodarze przegrywali już w 0:2. Później kontaktowe trafienie zaliczył Cezary Krawczyk. Przed przerwą idealną okazję do remisu zmarnował Grzegorz Korycki. Napastnikowi Snajpera skończyła się właśnie kara dyscyplinarna nałożona przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej. Po zmianie stron goście jeszcze dwukrotnie pokonali Artura Krawczyka. - Regut bardziej chciał wygrać mecz. My graliśmy bez wyrazu. Nie był to dobry mecz, powiedziałbym że kiepski ? ocenia prezes klubu z Sośninki Damian Richert.

Snajper Sośninka ? Bór Regut 1:4 (1:2)
Bramka dla Snajpera: Cezary Krawczyk
Snajper: A. Krawczyk, Długosz, Borkowski, Wasilka, C. Krawczyk, Moczulski, A. Paszkowski (Jóźwicki), Rutkowski (K. Zowczak), W. Paszkowski, Zając, Korycki.

Miłą niespodziankę kibicom sprawił Promnik Łaskarzew. Podopieczni Dariusza Winka wygrali na trudnym terenie w Sulejówku 3:1. Rywale, wzmocnieni kilkoma zawodnikami pierwszego zespołu z IV ligi, nie potrafili znaleźć recepty na dobrze grających zawodników z Łaskarzewa.

Victoria II Sulejówek ? Promnik Łaskarzew 1:3
Bramki dla Promnika: Damian Paśnicki, Sebastian Kaczyński Cezary Błażejczyk

Tak dobrze jak Promnikowi nie poszło Wiśle Maciejowice, która grała z liderem. Korona Góra Kalwaria zdecydowanie była lepsza i wygrała 6:2. Do przerwy goście próbowali dorównać rywalom, przegrywając jedynie 1:2.

Korona Góra Kalwaria ? Wisła Maciejowice 6:2
Bramki dla Wisły: Damian Krupa (karny), Paweł Krogulec