9. kolejka LO: Zwycięski tylko Hutnik

Opublikowano: 01 październik 2012, 13:35 Kategoria Sport
hutniksępzrywuninwilga miastków

Honor drużyn z powiatu garwolińskiego w 9. kolejce siedleckiej Ligi Okręgowej obronił Hutnik Huta Czechy. Pozostałe drużyny ? Sęp, Zryw, Orzeł Unin, Wilga Miastków ? przegrały swoje mecze.

Po pierwszych minutach przewagi gospodarzy, gra w spotkaniu Sęp z Victorią wyrównała się. Przed przerwą goście zaczęli przeważać. Jedyna bramka w meczu padła w 75. minucie. Zawodnicy z Kałuszyna skutecznie wykończyli kontrę. ? Mieliśmy kilka sytuacji po stracie bramki. Podsumowując był to wyrównany mecz z lekką naszą przewagą ? ocenia trener Sęp Marcin Cieśla.

Sęp Żelechów - Victoria Kałuszyn 0:1 (0:0)
Sęp: Frankowski, Kwiatkowski, Borkowski, Cieśla, Łukasiak (Mazak), P. Skwarek, M. Skwarek, J. Mazurek, Pogorzelski (Leszek), Brych, P. Mazurek.

- Wygraliśmy ten mecz mądrością gry, podczas gdy gospodarze nastawiali się głównie na wykopywanie piłki i walkę ? mówi po meczu z Ostrówkiem trener Hutnika Tomasz Barej. Goście z Trąbek objęli prowadzenie w 38. minucie po strzale Łukasza Kowalskiego. Strzelec pierwszej bramki popisał się w 89. minucie celnym podaniem do Artura Goździka, który rajd przez połowę boiska zakończył zdobyciem zwycięskiej bramki.

LKS Ostrówek - Hutnik Huta Czechy 1:2 (0:1)
Bramki dla Hutnika: Łukasz Kowalski, Artur Goździk
Hutnik: Rękawek, Ł. Zalewski (Dróżdż ), Krupieńczyk, Śledź, R. Wardak, Kowalski, Bogdanowicz (Goździk), Gawinek, J. Wardak, Piesio, Jesień (B. Głąbicki).

Orzeł Unin w tym sezonie tylko raz cieszył się ze zwycięstwa. Od 1. kolejki kolejno notuje remisu lub porażki. Bilansu punktowego nie poprawiło sobotnie spotkanie z Jabłonianką. Beniaminek z Jabłonnej Lackiej już do przerwy prowadził 2:0, by ostatecznie wygrać z Uninnie 3:1.

Orzeł Unin - Jabłonianka Jabłonna Lacka 1:3 (0:2)

1:13 to bilans Zrywu Sobolew w dwóch ostatnich meczach. Po blamażu z Naprzodem Skórzec, tym razem podopieczni Andrzeja Goliszewskiego ulegli wysoko Mazovii w Mińsku Mazowieckim. Wynik do przerwy nie zapowiadał ostatecznego pogromu gości z Sobolewa.

Mazovia Mińsk Mazowiecki - Zryw Sobolew 6:1 (2:1)
Bramka dla Zrywu: Michał Wiśnioch
Zryw: Ulaszewski, Michalec (Bieńko), Zackiewicz (Kruk), P. Kazimierak, Kwaśniak, Tywanek, Więckowski, Marcińczak, Włodarczyk (Czyżewski), W. Kazimierak (Dziubak), Wiśnioch.

Trzecią kolejną porażkę bez zdobytej bramki odnieśli gracze Wilgi Miastków. Nie pomogła zmiana trenera. Pod wodzą Tomasz Gugały z dalekiego wyjazdu do Sokołowa Podlaskiego Wilga wróciła z zerowym dorobkiem punktowym.

Podlasie Sokołów Podlaski - Wilga Miastków 5:0