Wilga pogoniona

Opublikowano: 09 sierpień 2012, 11:17 Kategoria Sport
wilga garwolinpogoń siedlce

Porażką 1:3 z II-ligową siedlecką Pogonią zakończył się przedostatni sparing Wilgi Garwolin przed inauguracją IV ligi. W składzie GKS jest coraz mniej niewiadomych. Najmniej pewni o pozycje w wyjściowych składzie są pomocnicy.

W kadrze Wilgi zabrakło Karola Zawadki, Łukasz Grązki, Arakdiusza Zalewskiego, Jacka Kajtowskiego i Bartłomieja Sitarka. Pierwsze 20 minut wczorajszego meczu zdominowali gospodarze. Pogoń grała wysokim pressingiem, co utrudniało GKS konturowanie akcji. Po 23 minutach siedlczanie prowadzili 2:0. Przed przerwą kontaktową bramkę strzelił Jakub Wachnicki, który wykorzystał prostopadłe podanie Daniela Bogusza.

- Po zmianie stron 15-20 minut gry było wyrównane. Później przeprowadziłem kilka zmian i zaczęła się ?obrona Częstochowy?. W ostatnich minutach Mariak dwukrotnie bronił sytuacje sam na sam?. Ponadto opadliśmy z sił ? relacjonuje Marek Krawczyk, trener GKS.

Sparing z Pogonią był przedostatnim przed startem IV ligi. W sobotę na zakończenie przygotowań Wilga zagra na własnym boisku z juniorami Dolcanu Ząbki. Początek meczu o godz. 13.

W głowie szkoleniowca beniaminka IV ligi jest już szkielet wyjściowej jedenastki na spotkanie z Mazowszem Grójec (15 sierpnia). ? Najwięcej niewiadomych jest w formacji pomocy ? zdradza Marek Krawczyk.

Pogoń Siedlce ? Wilga Garwolin 3:1 (2:1)
Bramka dla Wilgi: Jakub Wachnicki
Wyjściowy skład Wilgi: Mariak, Talar, Korgul, Szczęśniak, Trojanek, Dróżdż, Kamil Zawadka, Bogusz, Puciłowski, Wachnicki, Pyra.