Pechowe granie w okręgówce

Opublikowano: 10 czerwiec 2024, 11:32 Kategoria Sport
promnik łaskarzewwilga II garwolin

Podwójna porażka Promnika Łaskarzew oraz zerowy dorobek Wilgi II Garwolin po mecz z Legionovią II Legionowo. Tak zaprezentowały się drużyny z powiatu garwolińskiego w ostatnich meczach Amnis Energia Lidze Okręgowej.

Wyjazdową porażkę na swoim koncie zanotowała Wilga II Garwolin. Rezerwy IV-ligowca uległy rezerwom III-ligowej Legionovii 0:3.

Legionovia II Legionowo – Wilga II Garwolin 3:0 (1:0)
Wilga II: Lugassy (80` Winek), K. Winek, Szwed, Pyra, Poreda (60` Redka), Alot, Khasanov, Wągrodzki, Domański (70` Kotlarski), Pięch (60` Gil), Mianowski.

W ubiegłym tygodniu Promnik rozegrał dwa ligowe mecze. W środę awansem rozegrał spotkanie ostatniej serii spotkań. Do Łaskarzewa przyjechała stołeczna Polonia. Do przerwy goście prowadzili 1:0 i nic nie zapowiadało kolejnej wysokiej porażki miejscowych. Jednak już 10 minut po zmianie stron gospodarze przegrywali 0:4. Honorowe trafienie Promnik zaliczył w 61. minucie za sprawą trafienia Michała Jankowskiego.  W sobotę Promnik uległ przy Kusocińskiego Świtowi II Nowy Dwór Mazowiecki 0:6.

Promnik Łaskarzew – Polonia Warszawa 1:7 (0:1)
Bramka dla Promnika: Michał Jankowski 61`
Promnik:  Gałkowski, J. Bogucki, Mignane, Grabowiec, Grzela (78` Brzostowski), Ihnatowicz (68` M. Korycki), Jankowski, Kondej, Pałasz, Sadowski, Szczypek.
Promnik Łaskarzew – Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0:6 (0:4)
Promnik: Gałkowski, Mignane, Kaczyński, Grabowiec, J. Bogucki, A. Korycki (76` Ihnatowicz), A. Kondej, Pałasz (82` B. Kondej), Szczypek (75` Brzostowski), Grzela (60` M. Korycki), Świder.

Już w piątek 14 czerwca ostatnie ligowe starcie rozegra Promnik. ŁKS pojedzie do Wyszkowa. W pierwszym meczu Bug wygrał 3:1.  Wilga zmierzy się u siebie z Gromem Warszawa (sobota, godz. 14), któremu uległa jesienią 0:4.