reklama

baner projekt 

reklama

Bieg ułański, czyli druga odsłona GPZG

Opublikowano: 09 maj 2024, 09:08 Kategoria Sport
bieggpbieganie
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Już w najbliższą niedzielę 12 maja Centrum Sportu i Kultury oraz Stowarzyszenie Truchtacz.pl zapraszają na kolejny bieg GPZG. Ostatnie wydarzenie mimo słabej pogody przyciągnęło wielu miłośników biegania. Tym razem pogoda zapowiada się znacznie lepiej. Poza tym bliskość wody, bogactwo zieleni i oddalenie od zgiełku miasta czynią bieg nie tylko doskonałą aktywnością fizyczną, ale także świetnym czasem do bycia w gronie przyjaciół i rodziny.

Drugi bieg zwany Biegiem ułańskim rozpocznie się o godzinie 15:00 na terenach przy zbiorniku retencyjnym w Garwolinie. Wówczas ruszy najmłodsza grupa biegowa. Bieg główny wystartuje pół godziny później. Organizatorzy przypominają, że zdobycie medalu z biegu to drugi z czterech elementów „układanki”. Pełne piękno całości medalowej kompozycji będą stanowiły medale ze wszystkich starów GPZG.

Zapisy na majowy bieg właśnie się rozpoczęły. Sprawnie i szybko można rejestrować się online tutaj: https://dostartu.pl/xiii-grand-prix-ziemi-garwolinskiej-v12124, a także na 30 minut przed rozpoczęciem wydarzenia. Rejestracja online to dodatkowa korzyść dla startujących. Zapisani przez Internet dostają numery imienne, ważne na wszystkie zawody cyklu. Ci, którzy rejestrowali się już na pierwszy bieg, nie muszą tego robić ponownie. Wystarczy zabrać ze sobą numer i stawić się na starcie.

reklama


Laureaci poszczególnych biegów staną na podium i otrzymają dyplomy. Klasyfikacja generalna zostanie utworzona na podstawie punktów zdobytych w trzech najlepszych biegach danego zawodnika. Wygra ten, kto będzie miał na swoim koncie najmniejszą liczbę punktów, ponieważ punkty w poszczególnych biegach będą przyznawane według systemu: 1 miejsce – 1 punkt, 2 miejsce – 2 punkty itd. Na zwycięzców całego cyklu czekają puchary i nagrody rzeczowe.

Po biegu tradycyjnie ognisko i kiełbaski. Dobra atmosfera gratis!

mat. pras.

 gpz


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz