reklama

baner projekt 

reklama

10. ligowe zwycięstwo Wilgi II. Pauza Promnika

Opublikowano: 21 kwiecień 2024, 12:57 Kategoria Sport
wilga II garwolinpromnik łaskarzew
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Wilga II Garwolin pokonała PKS Radość 3:1 (0:0) w meczu 21. kolejki warszawskiej Ligi Okręgowej. Spotkanie Promnika Łaskarzew z Deltą Warszawa zostało przełożone na 1 maja.

Mecz z zespołem Radości Wilga II rozegrała wczoraj tuż po spotkaniu pierwszego zespołu. Trener Kamil Zawadka skorzystał z kilku zawodników kadry IV-ligowca. W trykoty Wilgi II przebrali się rezerwowi w meczu Wilgi z Józefovią m.in. – Dawid Domarecki i Szymon Rudzki. W wyjściowym składzie zobaczyliśmy także Karola Habra i Tomasza Paszkowskiego.

Pierwsza połowa zakończyła się bez goli. Mecz toczony był w środku pola. Po obu stronach brakowało ostatniego podania. Po zmianie stron szybko prowadzenie objęli niżej notowani goście. Wilga bardzo szybko odpowiedziała. W 52. minucie Tomasz Paszkowski zagrał prostopadłe podanie do Szymona Rękawka, który nie miał problemów z pokonaniem bramkarza PKS. Po godzinie gry na prowadzeniu byli gospodarze. Paszkowski na 25. metrze wyłuskał piłkę od obrońcy i idealnie obsłużył Dawida Domareckiego. W końcówce wynik spotkania ustalił Domarecki. Asystę z bocznego sektora boiska zapisał na swoim koncie Jakub Wągrodzki.

reklama


- Bardzo dobrze zespół zareagował po stracie bramki. Dążyliśmy do korzystnego wyniku i to się udało. Podziękowania dla chłopaków za realizację założeń taktycznych – skomentował trener Wilgi II Kamil Zawadka (na zdjęciu).

Wilga II Garwolin – PKS Radość 3:1 (0:0)
Bramki dla Wilgi II: Szymon Rękawek 52` (as. Tomasz Paszkowski), Dawid Domarecki 61` (as. Tomasz Paszkowski), 88` (as. Jakub Wągrodzki)
Wilga II: Makulec, Domański, Haber, Świętulski, Rudzki, Domarecki, Khasanov, Rękawek (65` Poreda), Wągrodzki (90` Grędzik), Mianowski (80` Redka), Paszkowski.

Mecz Promnika Łaskarzew z Deltą Warszawa został przełożony na 1 maja (godz. 12). W następnej serii spotkań Wilga II zagra na wyjeździe z Dębem Wieliszew, z którym wygrała jesienią 4:2. Promnika czeka wyjazd do Nieporętu na mecz z miejscowym Madziarem. Jesienią ŁKS przegrał 2:4.

Wynik i tabela LO

łk

fot. arch.


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz