reklama

baner projekt 

reklama

Sante najlepsze z turnieju zakładowym

Opublikowano: 19 luty 2024, 13:30 Kategoria Sport
gmina łaskarzewfutsalsnajper sośninka
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Za nami IX edycja Zakładowego Turnieju Futsalu o Puchar Posła na Sejm RP Grzegorza Woźniaka, który odbył się w hali sportowej w Woli Łaskarzewskiej.

Turniej przeznaczony jest dla drużyn reprezentujących zakłady pracy i ich rodzinę oraz grupy zawodowe i grupy tematyczne. Do turnieju zgłosiło się dziesięć wspaniałych zespołów: KWS Żabczyńscy, Interdruk, Straż Łaskarzew, Krajowy Ośrodek Psychiatrii Sądowej dla Nieletnich w Garwolinie, Dez Der Sp. z o.o., Zignago Vetro Polska S.A., Sante, Ogniści (Strażacy z Gminy Maciejowice), Rodzice Snajperów (800+) i Alantan Unia. Rozegraliśmy 24 emocjonujące spotkania.

Wielki, prawie metrowy puchar trafia w ręce SANTE. Zakład pracy z Sobolewa wygrał ten puchar po raz drugi w historii. W Wielkim Finale Sante pokonało Strażaków z Łaskarzewa 2:0. W meczu o miejsce trzecie Ogniści byli lepsi od obrońcy tytułu – Interdruku (6:2).

reklama


Królem Strzelców z 8 bramkami został Mateusz Michalec z Sante. Ciekawostką jest fakt, że ten zawodnik już czwarty raz był najlepszym strzelcem w Zakładowym Turnieju Futsalu. Najlepszym Bramkarzem został Grzegorz Grabowiec ze Straży Łaskarzew, a MVP Turnieju został Tomasz Szeląg z Ognistych. Wszystkie drużyny otrzymały puchary, a ekipy, które znalazły się na podium otrzymały też medale i piłki. Nagrody wręczyli Poseł Grzegorz Woźniak i Przewodniczący Rady Gminy Łaskarzew – Jerzy Błachnio.

Zawody sędziowali Jacek Jakubaszek i Cezary Józwicki, a sędzią stolikowym był Mateusz Pawelec.

„Dziękujemy za wielką pomoc Wiktorii Walickiej i Kacprowi Grzechnikowi. Z kolei bufet przygotowali rodzice Snajpera, a uzbierane środki z bufetu w całości zostaną przeznaczone na dzieci grające w KS Snajper Sośninka. Dziękujemy!!! W szczególności wielkie brawa dla inicjatora bufetu, naszego kierownika Karola Rusaka oraz Pauliny Pilarskiej, której ptysie były najlepsze na świecie. Kto nie spróbował, niech żałuje. Zarząd KS Snajper serdecznie dziękuje Panu Posłowi Grzegorzowi Woźniakowi za objęcie turnieju swoim patronatem. Słowa podziękowań kierujemy również w stronę władz Gminy Łaskarzew, a także Dyrekcji i pracowników Szkoły Podstawowej w Dąbrowie z siedzibą w Woli Łaskarzewskiej za możliwość zorganizowania tego turnieju w Hali Sportowej w Woli Łaskarzewskiej” – czytamy w relacji turnieju.

red. za KS Snajper Sośninka


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz