reklama

baner projekt 

reklama

Wilga lepsza od IV-ligowca z Lubelszczyzny

Opublikowano: 03 luty 2024, 13:22 Kategoria Sport
wilga garwolincisowianka drzewce
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Wynikiem 5:0 zakończył się trzeci sparing Wilgi Garwolin przed rundą wiosenną. GKS pokonał IV-ligowca z Lubelszczyzny Cisowiankę Drzewce.

Dla gości z sąsiedniego województwa był to pierwszy sparing w zimowym okresie przygotowawczym. Wilga rozgrywała już trzeci mecz kontrolny, kolejny na własnym obiekcie przy Sportowej. Od początku przewagę osiągnął przedstawiciel mazowieckiej IV ligi. Do przerwy GKS prowadził 2:0 po golach Emmanuela Obiego oraz Tomasza Paszkowskiego, których trener wystawił w ofensywie od pierwszego gwizdka w ustawieniu 3-5-2. Po zmianie stron gole dołożyli zawodnik testowany, Dawid Domarecki oraz Szymon Kaczyński.

- Zagraliśmy dobre spotkanie, z którego jestem zadowolony – ocenił trener Wilgi Karol Zawadka. Zespół z Garwolina nadal testuje trzech zawodników, dwóch z nich zagrało dzisiaj w sparingu.

reklama


W przyszłym tygodniu Wilgę czekają dwa mecze kontrolne. W środę GKS zagra w Garwolinie o godz. 19 z Ruchem Ryki (LO), a w sobotę na wyjeździe z Ożarowianką Ożarów (V liga).

{xtypo_download}Wilga Garwolin – Cisowianka Drzewce 5:0 (2:0)
Bramki: Emmanuel Obi, Tomasz Paszkowski, testowany, Dawid Domarecki, Szymon Kaczyński
Wilga: Bieliński, Grzegorczyk, D. Papiernik, Shakurau, S. Papiernik, Kowalski, Piesio, Wieczorek, Kaczyński, Paszkowski, Obi oraz Makulec, Alot, Wągrodzki, Sello, testowany, testowany, Pyra, Domarecki.{xtypo_download}

łk


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz