Słabe mecze w A-Klasie

Opublikowano: 15 maj 2012, 08:04 Kategoria Sport
hutnikwisłapuznówkaburza

Żadnej drużynie z powiatu garwolińskiego w rozgrywkach A-Klasy nie udało się sięgnąć po komplet punktów. Remis zanotował jedynie Hutnik Huta Czechy.

Szalony mecz w pierwszej połowie rozegrali zawodnicy ULKS Gołąbek i Hutnika Huty Czechy. Po pięciu minutach gospodarze prowadzili 2:0. ? Po prostu piłkarsko zdrzemnęliśmy się. W 32. minucie prowadziliśmy już 3:2. W drugiej połowie mieliśmy przewagę do 75. minuty, kiedy rywal strzelili bramkę na 3:3. Po tej sytuacji mieliśmy jeszcze pięć sytuacji sam na sam ? relacjonuje trener Hutnika Tomasz Barej. Strata punktów na wyjeździe kosztowała Hutnika utratę pozycji lidera na rzecz Jabłonianki.

ULKS Gołąbek ? Hutnik Huta Czechy 3:3 (2:3)
Bramki dla Hutnika: Łukasz Ściborowski, Łukasz Kowalski, Rafał Głąbicki
Hutnik: Rękawek, Teperek, Sabała, Z. Zalewski, Wardak, Ł. Zalewski, R. Głąbicki, Jasiński, Goździk, Kowalski (Gawinek), Ściborowski.

Wyniki i tabela siedleckiej A-Klasy

Dobrej passy z dwóch poprzednich wygranych spotkań nie udało się podtrzymać zawodnikom Wisły Maciejowice. W spotkaniu przeciwko Sokoołowi Celestynów Kosynierzy zagrali fatalnie pierwszą połowę zakończoną wynikiem 0:4. Po zmianie stron gra gospodarzy wyglądał lepiej, czego efektem było strzelenie trzech bramek pretendentowi do awansu z Celestynowa. Przy stanie 1:4 miejscowi nie wykorzystali rzutu karnego.

Wisła Maciejowice ? Sokół Celestynów 3:4 (0:4)
Bramki dla Wisły: Marcin Mańkowski 2, Robert Włodarczyk
Wisła: Kowalczyk, Majsterek, K. Krupa, Pogoda (Opiekulski), Goliszewski, Cyrta, Misiak (Sitnik ), M. Włodarczyk (Mańkowski), Krogulec (Pracz), R. Włodarczyk, D. Krupa.

Podobnie jak Wiśle tak i Burzy Pilawa nie udało się odnieść trzeciego kolejnego zwycięstwa. Pilawianie byli tylko tłem dla Watry w spotkaniu rozegranym w Mrozach.

Watra Mrozy ? Burza Pilawa 5:1
Bramka dla Burzy: Mateusz Szwej
Burza: Kazimierak, T. Trzeciak, P. Piętka, Saganek, Golewski, Błachnio, Osiak, Boratyński (M. Piętka), Dobrowolski, Winek (J. Konarzewski), Szwej (S. Konarzewski).

- Przez godzinę po meczu zastanawiałem się jak ważna było zagrać mecz w takim stylu ? powiedział po przegranym meczu z Wisłą Dziecinów trener KS Puznówka 96 Robert Rokicki. Już po pięciu minutach gospodarze przegrywali z Wisłą 0:2. ? Zawodnicy byliśmy bezradni. Dopiero na siedem minut przed końcem, przy stanie 0:4 strzeliliśmy bramkę na 1:4, po której mieliśmy kolejne sytuacje do strzelenia bramki ? uzupełnia relację szkoleniowiec.

KS Puznówka 96 ? Wisła Dziecinów 1:4 (0:3)
Bramka dla Puznówki: Daniel Celiński
Puznówka: Kowalczyk, Grzelak, Ryfka, M. Rosłaniec, S. Rosłaniec, Ł. Rosłaniec, Szczepek, R. Parzyszek, Foryś (M. Parzyszek, Nowicki), M. Parzyszek, Celiński.