MKS na podium

Opublikowano: 15 maj 2012, 08:05 Kategoria Sport
badminton

W miniony weekend w Krajowych Turniejach Badmintona startowali juniorzy i weterani MKS Garwolin.

Starsi amatorzy badmintona rywalizowali w sobotę w Warszawie. Rywalizację indywidualną kategorii +40 wygrał Andrzej Dadas. Drugie złoto zawodnik MKS dołożył w deblu kategorii +35), grając z Łukaszem Trzmelem z Warszawy. Po złoto w singlu sięgnął także trener klubu z Garwolina Jerzy Rybicki (na zdjęciu, kat. +60). Drugi wśród zawodników powyżej 65. roku życia był Leopold Tukendorf.

 

Dwukrotnie drugie miejsce zajęła Maria Brzeźnicka. Nauczycielka wychowania fizycznego Zespołu Szkół nr 5 w Garwolinie w deblu kategorii +30 grała z Agatą Lipowską (Warszawa), a w mikście kategorii +40 ze Stanisławem Wikło (Suchedniów).

Deblu +30 Agnieszka Brojek z Eweliną Bracką (Warszawa) zostały sklasyfikowane na miejscach 5-6. Zawodniczka MKS po medal sięgnęła w mikście kategorii +40, występując w duecie ze Zbigniewem Przyjemskim z Suchedniowa, para Jerzy Rybicki/Krystyna Cielecka (Olsztyn) została sklasyfikowana na pozycjach 5-6.

W niedzielę został rozegrany KT Juniorów. Po pierwsze miejsce w grze mieszanej sięgnęła Małgorzata Brojek, grająca z Mateuszem Stemplem (AZS WAT Warszawa).

łk

Komentarze  

0 #1 A jak wyniki MISTRZOSTW POLSKI !!!!!????rakiet 2012-05-17 22:25
Uwaga Uwaga !!!!!!! Pochwał czas nadszedł !!!
Panie Rybicki, a może proszę się pochwalić wynikami swoich juniorów na MISTRZOSTWACH POLSKI...przeci eż były, a wiadomości nie było....CZYŻBY COŚ POSZŁO NIE TAK....hmmmm
ALe nic, teraz niebawem MISTRZOSTWA POLSKI juniorów młodszych, trzymamy kciuki, by młodzi się do nich zakwalifikowali ....chociaż, chyba już kwalifikacje były, ale artykułu ni widu, ni słychu....ehhh pewnie ZAPOMNIAŁO SIĘ....
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież