Trudne początki naszych w okręgówce

Opublikowano: 21 sierpień 2023, 10:02 Kategoria Sport
wilga II garwolinpromnik łaskarzew

Od dwóch porażek rozgrywki Amnis Energia Ligi Okręgowej rozpoczęli zawodnicy Wilgi II Garwolin i Promnika Łaskarzew.

Rezerwy IV-ligowca mecze w roli gospodarza będą rozgrywać jesienią w Trąbkach. Na boisku miejscowego Hutnika Wilga II doznała wysokiej porażki w 1. kolejce. Podopieczni Kamila Zawadki przegrali z KS Łomianki 1:5 (1:2). Honorowe trafienie, przy stanie 0:2, było golem samobójczym.

Wilga II: Marcin Makulec, Pyra, H. Winek (46’ K. Winek), Ł. Piesio, G. Toth (60’ S. Kęsik), Masny (60’ Poreda), Matysiak, Rękawek (70’ Makaruk), Domarecki, Płatek (kpt).

W 2. kolejce GKS został rozgromiony przez Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 8:0 (3:0). – Do 30. minuty spotkania nasza była na dobrym poziomie. Po dwóch szybko straconych bramkach nie byliśmy w stanie nawiązać równorzędnej walki ze Świtem, którego skład personalny przewyższał jakością nasz zespół – komentuje trener Wilgi II Kamil Zawadka.

Wilga II: Marcin Makulec (75` S. Winek), K. Winek, H. Winek, Ł. Piesio, Świętulski, Domarecki (65` Mateusz Makulec), Wągrodzki, Rękawek, Agastya (60` Makaruk), Toteh, Matysiak (70` Hys).

Od dwóch porażek start w lidze rozpoczęli także zawodnicy Promnika Łaskarzew. ŁKS na inaugurację uległ u siebie Wichrowi Kobyłka 0:6 (0:4), a wczoraj przegrał na wyjeździe z PKS Radość 1:2 (0:0), tracąc drugiego gola w ostatniej minucie gry. Jedyną bramkę dla gości strzelił z główki Piotr Jarzyna wyrównując stan meczu.