Sparingowe ostatki na plus

Opublikowano: 30 lipiec 2023, 15:54 Kategoria Sport
wilga garwolin

W szóstym, kończącym okres przygotowawczy, sparingu Wilga Garwolin pokonała KS Cisowianka Drzewce 3:1. W niedzielę inauguracja sezonu 2023/2024 wyjazdowym meczem z Ursusem Warszawa.

Wczoraj w Uninie Wilga mierzyła się z kolejny IV-ligowcem w letnim okresie przygotowawczym. Do przerwy GKS prowadził po golu Kiryła Shakurau. Goście wyrównali po przerwie, a niedługo później wbili futbolówkę do własnej bramki. Wynik ustalił skuteczny w sparingach Emmanuel Obi.

- Zagraliśmy kolejny sparing z mocnym przeciwnikiem, co symulowało warunki meczowe, które od początku sierpnia będą nam towarzyszyć. Na plus także to, że zakończyliśmy okres przygotowawczy bilansem wygranych spotkań do przegranych 4:2 – przyznał trener Karol Zawadka.

Kadrę GKS zasili trzech zawodników – środkowy obrońca, środkowy pomocnik oraz bramkarz. Szczegóły w skarbie kibica, który w przyszłym tygodniu ukaże się na łamach naszego portalu.

W niedzielę w Warszawie Wilga zagra mecz 1. kolejki forBet IV ligi z miejscowym Ursusem.

Wilga Garwolin – KS Cisowianka Drzewce 3:1 (1:0)
Bramki dla Wilgi: Kirył Shakurau, gol samobójczy, Emmanuel Obi
Wilga: Bieliński, Kaczyński, D. Papiernik, testowany, Szulc, Alot, Kowalski, Wągrodzki, testowany, Shakurau, Obi oraz Wojtaś, Makulec, testowany, testowany, testowany, testowany.