Komplet zwycięstw w A-Klasie

Opublikowano: 01 maj 2012, 08:19 Kategoria Sport
hutnikwisłaburzapuznówka 96

W tym sezonie tego jeszcze nie było. Wszystkie drużyny występujące w A-klasie wygrały swoje mecz.

Dwa mecze w cztery dni rozegrali zawodnicy Hutnika. Podopieczni w środę nadrabiali zaległości w przełożonym ze względu na ślub Radosława Teperka, meczu z Grodziskiem Krzymosze. O końcowym zwycięstwie zdecydowała bramka Rafała Głabickiego strzelona z rzutu karnego. Najlepszych strzelec Hutnika z jedenastki trafił także w sobotnim spotkaniu z Nojszewianką Nojszew. Drugą bramkę dołożył Patryk Jesień.

Grodzisk Krzymosze - Hutnik Huta Czechy 0:1
Bramka: Rafał Głąbicki (karny)
Hutnik:
Rękawek, Teperek, Sabała, Ściborowski, A. Wardak, Z. Zalewski, R. Głąbicki, J. Wardak (Jesień), Ł. Zalewski (Bogdanowicz, R. Wardak), Goźdźik, Jasiński.
Hutnik Huta Czechy - Nojszewianka Nojszew 2:1
Bramki dla Hutnika: Rafał Głąbicki (karny), Patryk Jesień

Wyniki i tabela siedleckiej A-Klasy

Złą passę porażek udało się przerwać Wiśle Maciejowice. W spotkaniu z Advitem Wiązowna już do przerwy gospodarze prowadzili 4:1. W drugiej połowie Kosynierzy stracili tylko jedną bramkę. Dwie bramki dla zwycięzców strzelił Robert Włodarczyk.

Wisła Maciejowice - Advit Wiązowna 4:2 (4:1)
Bramki dla Wisły: Robert Włodarczyk 2, Damian Krupa, Piotr Cyrta
Wisła: Krogulec, Majsterek, K. Krupa, Goliszewski, Pogoda (Mańkowski), Grylak (Jóźwik), Misiak ( Sitnik), M. Włodarczyk, Cyrta, R. Włodarczyk, D. Krupa (T. Kwiatkowski).

Sokół Celestynów nie będzie mile wspominał spotkań z drużynami z gminy Pilawa. Na początku kwietnia pretendujący do gry w lidze okręgowej Sokół przegrał z Burzą 0:1. W sobotę uległ Puznówce 96 0:2.

KS Puznówka 1996 - Sokół Celestynów 2:0

Nie lada sensację sprawiła nieobliczalna Burza Pilawa. Podopieczni Artura Trzpila ograli na własnym boisku lidera Grom Lipowo 5:3. Skutecznością błysnął Mateusz Szwej, który niedawno zadebiutował w Burzy. Napastnik tym razem strzelił dwie bramki i popisał się asystą.

Burza Pilawa - Grom Lipowo 5:3
Bramki dla Burzy: Dominik Śledź, Marcin Bylinka, Jarosław Konarzewski, Mateusz Szwej 2
Burza: Wilczek, T. Trzeciak (J. Konarzewski), Śledź, P. Piętka, Saganek, Bylinka, Błachnio, Boratyński, Dobrowolski, Szwej (Golewski), M. Piętka.