Trzy porażki w A-Klasie

Opublikowano: 23 kwiecień 2012, 19:20 Kategoria Sport
piłka nożnapuznówkaburza pilawawisła maciejowice

Żadnej drużynie występującej na boiskach warszawskiej A-Klasy nie udało się wywalczyć choćby punktu w meczach 18. serii spotkań.

W drugim kolejnym meczu zawodnicy Burzy Pilawa tracą cztery bramki. Do przerwy meczu z Wisłą Dziecinów Pilawianie remisowali 1:1, mimo że to na listę strzelców wpisywali się tylko zawodnicy Burzy. Na samobójcze trafienie z 28. minuty osiem minut później odpowiedział Jan Błachnio. Przełomowa dla losów spotkania była 65. minuta. Skrzydłowy Burzy po rajdzie lewą stroną uderzył w słupek. Piłkę przejęli gospodarze, którzy wyprowadzili kontrę, dającą Wiśle prowadzenie. W końcówce bramkarza z Pilawy jeszcze dwukrotnie pokonali zawodnicy z Dziecinowa.

Wisła Dziecinów ? Burza Pilawa 4:1 (1:1)
Bramka dla Burzy: Jan Błachnio
Burza: Wilczek, T. Trzeciak, P. Piętka, Trzpil, Saganek, Błachnio, Boratyński, Dobrowolski, Winek (M. Piętka), S. Konarzewski , Golewski (J. Konarzewski).

Bliski wywalczenia punktu na trudnym terenie w Siennicy była Puznówka 96. Zespół z gminy Pilawa objął prowadzenia na początku drugiej połowy. Później w cztery minuty Kowalczyka dwukrotnie pokonali gracze Fenixa. ? W ostatnich 15 minutach odkryliśmy się, co wykorzystali rywali, strzelając bramkę z kontry. Udało nam się odpowiedzieć bramką Grzelaka. W końcówce sędzia nie podyktował ewidentnego rzutu karnego dla nas. Choć trzeba przyznać, że Fenix prezentował się lepiej od nas ? mówi Robert Rokicki, trener KS Puznówka 96.

Fenix Siennica ? KS Puznówka 96 3:2 (0:0)
Bramki dla Puznówki: Łukasz Szczepek, Paweł Grzelak
Puznówka: Kowalczyk, Grzelak, S. Rosłaniec, M. Parzyszek, M. Rosłaniec, Szczepek, Foryś, R. Parzyszek, Nowicki, Celiński, M. Parzyszek.

Dwa oblicza gry zaprezentowali zawodnicy Wisły Maciejowice w wyjazdowym spotkaniu z rezerwami PKS Radość. Do przerwy goście prowadzili po strzale Damiana Krupy. W drugiej połowie gospodarze wyrównali. Remis utrzymywał się do 90. minuty gry. W doliczonym czasie kontra PKS II zakończyła się strzeleniem decydującej bramki.

PKS II Radość ? Wisła Maciejowice 2:1 (0:1)
Bramka dla Wisły: Damian Krupa
Wisła: Krogulec, Majsterek, G. Sitnik (Jóźwik), Pogoda, Cyrta, K. Krupa, Opiekulski, M. Włodarczyk, R. Włodarczyk (Grylak), Pracz, D. Krupa (R. Sitnik).