Bez porażki w B-Klasie

Opublikowano: 17 kwiecień 2012, 07:53 Kategoria Sport
piłka nożnasnajper sośninkaamur wilgaorzeł parysów

W 13. kolejce warszawskiej B-Klasy grę drużynom z powiatu garwolińskiego utrudniał deszcz. W ciężkich warunkach Snajper Sośninka wygrał na wyjeździe, a Amur Wilga zremisował na własnym boisku.

Nie tylko z przeciwnikiem musiał walczyć Snajper Sośninka w meczu weekendowej kolejki. Boisko w Sobieniach Jeziorach było w fatalnym stanie, a dodatkowo w bocznym sektorze, po intensywnych opadach, utworzyła się duża kałuża. Do przerwy żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki na trudnym terenie.

Po zmianie stron inicjatywę przejął Snajper, który po bramkach Przemysława Zowczaka i Grzegorza Moczulskiego prowadził 2:0. W 80. minucie gospodarze strzelili kontaktowego gola. ? Zrobiła się nerwówka. W doliczonym czasie gry faulowany w polu karnym był Przemek Zowczak. Jedenastkę wykorzystał Marcin Wiśnioch ? mówi Filip Rutkowski, napastnik Snajpera.

KS Sobienie Jeziory ? Snajper Sośninka 1:3 (0:0)
Bramki dla Snajpera: Przemysław Zowczak, Grzegorz Moczulski, Marcin Wiśnioch (karny)
Snajper: Ł. Kępka (A. Krawczyk), M. Kępka, Wiśnioch, C. Krawczyk, Długosz, Zając, P. Zowczak, Moczulski, A. Paszkowski ( Zowczak), W. Paszkowski, Rutkowski(Jóźwicki).

Podziałem punktów zakończył się mecz Amura z Rzaktą. Do przerwy żadnej z drużyn nie udało się pokonać bramkarza rywali. Goście w drugiej połowie objęli prowadzenie. Wyrównał Marcin Cichecki. ? W ostatnich 15-20 minutach mieliśmy zdecydowaną przewagę, której nie udało się udokumentować bramką - mówi Wojciech Parol, pomocnik Amura. Szalę zwycięstwa na stronę gospodarzy mogli przechylić Damian Pyrzanowski i Cichecki. Obaj przegrali pojedynki sam na sam z goalkeeperem gości. Amur kończył mecz w dziesiątkę, po czerwonej kartce Kacpra Szczepańskiego.

Amur Wilga ? KS Rzakta 1:1 (0:0)
Bramka dla Amur: Mariusz Cichecki
Amur: Jobda, Mateusz Głowala, Ł. Woźniak, K. Zagrodzki, W. Woźniak, Strzeżek, Lodowski (Kęsik), Szczepański, Banasiewicz, Cichecki, D. Pyrzanowski.