Gimnazjum Powiatowe rozbiło wszystkich

Opublikowano: 06 kwiecień 2011, 16:35 Kategoria Sport
siatkówka

Podopieczni Andrzeja Frąckiewicza z Publicznego Gimnazjum Powiatowego w Garwolinie zdobyli dziś złoty medal Międzypowiatowej Gimnazjady w siatkówce. W finale rozgrywek zagrały dwie inne drużyny z powiatu garwolińskiego.

Ostatni akcent tegorocznej siatkarskiej Gimnazjady odbył się dzisiaj w hali przy Żwirki i Wigury w Garwolinie. Cztery zespoły wystąpiły w czterech spotkaniach. W finale zaliczono wynik dwóch gier z poprzedniej fazy rozgrywek.

 

Wyniki zaliczonych spotkań

Gim. Powiatowe Garwolin – Gim. Stary Pilczyn 2:0

Gim. 1 Siedlce – Gim. Unin 0:2

Wyniki finałowe

Gim. Powiatowe Garwolin – Gim. 1 Siedlce 2:0

Gim. Unin – Gim. Pilczyn 2:0

Gim. 1 Siedlce – Gim. Pilczyn 2:0

Gim. Powiatowe Garwolin - Gim. Unin 2:0

Ostateczna kolejność

1. Gimnazjum Powiatowe Garwolin – op. Andrzej Frąckiewicz

2. Gimnazjum Unin – op. Mirosław Mętrak

3. Gimnazjum 1 Siedlce – op. Mirosław Filimoniuk

4. Gimnazjum Stary Pilczyn – op. Armin Tomala

Gim. Powiatowe (zdjęcie nr 3): Mateusz Prudzyński, Karol Krawczyk, Dominik Ruta, Bartek Winek, Cezary Dziwiszek, Andrzej Pawłowski, Mateusz Walenda, Bartosz Starosz, Damian Góźdź, Dawid Pilarski.

Gim. Unin (zdjęcie nr 5): Daniel Szczegot, Jakub Rodak, Michał Michalczyk, Marcin Latuszek, Karol Kaliński, Rafał Salomończyk Piotr Mikulski, Kamil Zadrożny, Tomasz Rękawek, Kacper Szulc.

Gim. Stary Pilczyn (zdjęcie nr 4): Krystian Bukowski, Mariusz Lis, Dariusz Pieniak, Piotr Anisiewicz, Daniel Poświata, Piotr Błachnio, Albert Wysocki, Bartłomiej Korycki, Bartłomiej Bondara.

Dzięki zajęciu dwóch czołowych lokat przez drużyny z powiatu garwolińskiego, w przyszłorocznych rozrywkach do szczebla regionalnych rozgrywek wyjdą trzy pierwsze zespoły finału powiatowego.

łk

Komentarze  

+15 #4 do karolakrystian 2011-04-07 17:54
Typowe dla Garwolina nawet jak ktoś coś osiągnie to trzeba go zniszczyć. Jak jesteś taki mądry to może wystaw swoją drużynę i pokaż na co cię stać a nie się czepiasz ludzi którzy coś osiągnęli bo jak pamiętam to Pan Andrzej z niektórymi z tych chłopców zdobył III miejsce na Mistrzostwach Polski w mini siatkówce.
Cytować
-17 #3 rodzinkaKarol 2011-04-07 11:08
Co się dzieje w tych Powiatowych szkołach.Ojciec ma kilka etatów ,syn idzie ta samą droga.Co na to osoby odpowiedzialne za oświatę.Ludzie wykształceni szukaja pracy,a tu rodzinka blokuje.Jest to pytanie do WŁĄDZ.
Cytować
+9 #2 Zawodnicy Powiatowego.... 2011-04-06 20:50
no to Mateusz Prudzyński , klasa sama w sobie , młody zawodnik , przed którym stoi wielki świat siatkówki. Dominik Ruta to rozgrywający , który musi dużo popracować jeszcze nad precyzją . Karol Krawczyk jego podstawowa pozcyja to rozegrania jest pierwszym rozgrywającym kadetów Wilgi , ale w szkolnych rozgrywkach dobrze zaprezentował się na pozycji przyjmującego . Wymieniłem tylko tych zawodników ponieważ są to gracze lokalnego klubu. Reszta nie posiada jakichś super umiejętności indywidualnych , ale razem tworzą zgraną ekipę. Oglądając dzisiejsze zwody dochodzę do wniosku , że jeżeli tych trzech zawodników , których wymieniłem weźmie na siebie cieżar gry , a koledzy dołożą coś od siebie to mają szanse na medal w dalszych rozgrywkach. pozdrawiam fan garwoliśnkiej siatkówki
Cytować
-17 #1 pracaKarol 2011-04-06 17:31
Ach to pan Andrzej Frąckiewicz pracuje też w Powiatowym Gimnazjum .Pytam czy to dozwolone pracować jednocześnie w kilku szkołach.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież