Hutnik liderem

Opublikowano: 10 kwiecień 2012, 10:04 Kategoria Sport
hutnik huta czechypuznówkaburza pilawawisła maciejowice

Hutnik Huta Czechy po wysokiej wyjazdowej wygranej wskoczył na pozycję lidera siedleckiej A-Klasy. W grupie warszawskiej jedynie Burza Pilawa, sprawiając niespodziankę, sięgnęła po trzy punkty.

Na pozycję lidera siedleckie A-Klasy awansował Hutnik. To efekt wysokiej wygranej z outsiderem Huragem Wilczonek 5:1 oraz niespodziewanego remisu Tęczy Stanisławów z Polonezem Mordy.

Huragan Wilczonek ? Hutnik Huta Czechy 1:5 (0:2)
Bramki dla Hutnika: Rafał Głąbicki 2, Łukasz Kowalski, Łukasz Ściborowski, Patryk Jesień

Wyniki i tabela siedleckiej A-Klasy

W warszawskiej A-Klasie niespodziankę sprawiła Burza Pilawa. W meczu z aspirującym do awansu Sokołem Celestynów goście z powiatu garwolińskiego wygrali 1:0. Zwycięskie trafienie zaliczył debiutant w składzie Burzy Mateusz Szwej. Pilawianie mecz kończyli w dziesiątkę, po drugiej żółtej kartce dla Saganka.

Sokół Celestynów ? Burza Pilawa 0:1
Bramka: Mateusz Szwej
Burza: Wilczek, Śledź, P. Piętka, Saganek, Bylinka, Błachnio, Osiak, Boratyński (M. Piętka), Dobrowolski, Winek (S. Konarzewski), Szwej (Golewski).

Przez ponad połowę meczu drużyna Wisły Maciejowice toczyła z Rembertowem równorzędny mecz. Gospodarze prowadzili po bramce Mateusz Pracza, goście przed przerwą zdołali wyjść na prowadzenie. W drugiej połowie do bramki AON ponownie trafił Pracz. W kolejnych minutach wyżej notowani przyjezdni czterokrotnie wpisywali się na listę strzelców.

Wisła Maciejowice ? AON Rembertów 2:6 (1:2)
Bramki dla Wisły: Mateusz Pracz
Wisła: Kowalczyk (Dudziński ), Opiekulski, D. Krupa (Grylak), Pracz (Jaworski), Misiak, Pogoda, K. Krupa, Jóźwik, Krogulec, M. Włodarczyk, R. Włodarczyk (Sitnik).

Meczu z drugą drużyną PKS Radość mile nie będzie wspominał bramkarz Puznówki Łukasz Górski. Po jego nienajlepszych interwencjach Puznówka z Radości wróciła bez punktu. Po utracie bramki w pierwszej połowie zawodnicy z gminy Pilawa ruszyli do odrabiania strat. ? Siedliśmy na nich, tak że nie wychodzili z połowy, ale niestety na 15 minut przed końcem PKS ruszył z kontrą. Dośrodkowanie zawodnika zeszło mu z nogi w piłka wpadła za kołnierz naszego bramkarza ? relacjonuje Robert Rokicki, trener KS Puznówka 96. Bramka na 3:0 padła po ewidentnym błędzie bramkarza gości, który nieporadnie próbował złapać piłkę.

PKS II Radość ? KS Puznówka 96 3:0 (1:0)
Puznówka: Górski, Jedynak, M. Parzyszek, M. Rosłniec, Ł. Rosłaniec, Grzelak (Nowak), R. Parzyszek, S. Rosłaniec, Bylinka (Nowicki), Celiński, G. Rosłaniec (Kowalczyk).