reklama
reklama
reklama

Boca wygrywa Mamut Cup

Opublikowano: 18 sierpień 2022, 09:08 Kategoria Sport
zdrowie garwolinmamut cup
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Zespół Boca Gdańsk został zwycięzcą turnieju piłki nożnej plażowej Mamut Cup 2022, który odbył się w Parku Wodnym Mamut.

W niedzielę na starcie rywalizacji stanęło cześć drużyn, które rozpoczęły od rozgrywek grupowych. Już na tym etapie turnieju z walki o czołowe miejsca wypadły dwie drużyny garwolińskiego Zdrowia. Obie spotkały się w meczu o piąte miejsce – lepsi „seniorzy”, którzy pokonali „młodzież U21” 7:0.

W półfinałach Boca Gdańsk pokonał FC 10 Zgierz 5:3, a Tanatos Warszawa wygrał z FC10 U21 Zgierz 3:2. W decydującym starciu lepsi okazali się reprezentanci Pomorza, którzy wygrali 4:3. Nie doszło do bratobójczego pojedynku ekip ze Zgierza. Walkowerem wygrali młodsi.

reklama


Najlepszym strzelcem Bartłomiej Gołasiewicz (Tanatos) – 8 goli, najlepszym bramkarzem Łukasz Łoś (Boca), a najlepszym zawodnikiem Jakub Bistuła (Boca).

„Na zakończenie sezonu zawitały do Garwolina renomowane marki, ale w dość wakacyjnych składach. Zagrało czterech obecnych reprezentantów Polski, kilku byłych oraz siedmiu przyszłych. Zabawa i pokaz ofensywnej gry dominowały w turnieju. Zagrania taktyczne, jeśli już się zdarzyły, były wynikiem fantazji uczestników” – skomentował menadżer Zdrowia Piotr Kapica.

Komplet wyników

mamutcup 5

łk

fot. Zdrowie Garwolin


Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież