reklama
reklama
reklama

Młodzi Siatkarze Dwójki mistrzami regionu

Opublikowano: 09 maj 2022, 09:46 Kategoria Sport
siatkówkadwójkapsp 2 garwolin
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Dużym sukcesem siatkarzy z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Garwolinie zakończył się, rozgrywany w hali sportowej w Skórcu, Międzypowiatowy Turniej w Minisiatkówce Chłopców.

Stawką rozgrywek był awans do  Mistrzostw Mazowsza w tej kategorii wiekowej . W zawodach wzięły udział szkoły, które wygrały rywalizację w powiecie siedleckim, mińskim, łosickim, sokołowskim i garwolińskim.

Mecze rozegrano w dwóch grupach systemem każdy z każdym . Do finału awansowały cztery najlepsze zespoły, które walczyły o medale. Siatkarze z Dwójki stanęli na wysokości zadania i obronili tytuł mistrzów regionu z przed dwóch lat . Jest to kolejny sukces młodych siatkarzy z Garwolina, którzy na co dzień trenują w klubie UKS Dwójka. W maju już po raz piąty z rzędu będą reprezentować nasze miasto i region w  Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

reklama


Wyniki

  1. PSP nr 2 Garwolin (powiat Garwolin)
  2. PSP Marianka (powiat Mińsk Mazowiecki)
  3. PSP Siedlce (miasto Siedlce)
  4. PSP Repki (powiat Sokołów Podlaski)
  5. PSP Skórzec (powiat Siedlce)
  6. PSP Łochów (powiat Łochów)

Skład zwycięskiego zespołu: Jan Tudek (kapitan), Szymon Kaliński, Kacper Całka, Bartek Cabaj, Patryk Kałaska, Kacper Gos, Kacper Miszkurka, Maciej Walicki, Maciej Skwarek , Michał Szarek, Mikołaj Maćkowiak. Trener: Bartosz Soszka.

mat. pras.


Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież

reklama

TOP

reklama