Cztery medale w Warsaw Open

Opublikowano: 14 marzec 2022, 14:37 Kategoria Sport
mks garwolinbadminton

13 marca, po dwuletniej przerwie w stolicy odbył się Krajowy Turniej Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych „Warsaw Open”. W imprezie, z powodzeniem, wystartowali zawodnicy MKS Garwolin.

Do Warszawy pojechała trójka zawodników MKS. Sportowcy zdobyli cztery medale. Po złoto sięgnęła Ania Kotlarska, która w kategorii U17 wygrała grę podwójną (z Antoniną Cybulką - CT Arena Hawel Academy Poznań). Zawodniczka MKS zdobyła także srebro w grze pojedynczej.  Tomek Kotlarski był drugi w deblu chłopców U17 z Szymonem Turskim (MKS Orlicz Suchedniów).

Na najniższym stopniu podium stanęła Ewelina Arczyńska, która w kategorii U13 wywalczyła srebrny medal w grze podwójnej dziewcząt z Agatą Szabat (UKS Milenium Warszawa).