Płomień Górki najlepszy

Opublikowano: 13 marzec 2012, 12:42 Kategoria Sport
piłka nożna

LZS Płomień Górki wygrał Klubowe Mistrzostwa Powiatu Garwolińskiego w piłce nożnej. W nagrodę zwycięzcy otrzymali Puchar Posła na Sejm RP Grzegorza Woźniaka.

Impreza została rozegrana w sobotę na boisku przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Garwolinie. Do zawodów przystąpiły cztery zespoły z terenu powiatu garwolińskiego. Rozgrywki prowadzone były w systemie każdy z każdym. Pierwsze miejsce w turnieju zdobyła drużyna LZS Płomień Górki (zdjęcie nr 3). Fundator pucharu poseł Grzegorz Wożniak złożył gratulacje zwycięskiej drużynie oraz dokonał dekoracji. Dodatkowo drużyna otrzymała, od organizatora turnieju firmy Spartan, nagrodę rzeczową - komplet stroi piłkarskich.

Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Piotr Domarecki, Tomasz Jarzyna, Artur Janusiewicz, Mariusz Mądry, Mateusz Szarek, Łukasz Śliwecki, Mariusz Oliwa, Rafał Zalewski, Wojciech Rosiak, Mateusz Kowalski, Bartłomiej Gawryś, Adrian Szarek, Michał Bieńko. Opiekunem drużyny jest Artur Janusiewicz.

Drugie miejsce przypadło drużynie KS Puznówka 1996 (4). Wręczenia pucharu dokonał fundator Cezary Jasiński właściciel Stacji Paliw w Garwolinie. Ponadto drużyna została udekorowana srebrnymi medalami przez sponsora turnieju Michała Lacha właściciela firmy Elektromechanika Handel i Usługi w Garwolinie. Trzecią drużynę turnieju został zespół LKS Amur Wilga (1), a czwartą Hetman Sulbiny (2).

Królem strzelców zawodów został Daniel Celiński (KS Puznówka 1996), który otrzymał nagrodę rzeczową ufundowaną przez organizatora turnieju. Upominek otrzymał także najlepszy bramkarz, którym został Piotr Domarecki z Płomienia Górki.

- Składam podziękowania zawodnikom za udział w turnieju, sędziom za obiektywną i rzetelną pracę. Podziękowania kieruję także do Posła na Sejm RP Grzegorza Wożniak za objęcie patronatu nad turniejem. Dziękuję Edwardowi Pikusowi Dyrektorowi Zespołu Szkół nr 2 w Garwolinie za udostępnienie i przygotowanie obiektu. Zawodnikom i działaczom uczestniczącym w turnieju organizator życzę sportowych sukcesów w rozpoczynającej się rundzie wiosennej rozgrywek ? mówi Dariusz Zając z firmy Spartan.