Zeller z czwartym tytułem GLH

Opublikowano: 07 styczeń 2022, 11:26 Kategoria Sport
glhfutsal

Na kolejkę przed końcem IX edycji Gminnej Ligi Halowej czwarty w historii tytuł mistrzowski zapewnił sobie Zeller Plastik Garwolin.

Przedostatnią – 6. kolejkę – rozegrano wczoraj. Mimo czterech trafień Jakub Jończyka, Champion nie zdołał zdobyć choćby punktu w starciu z Kisiel Team. Gola na wagę drugich w sezonie trzech punktów dla Kisiel Team zdobył Sebastian Kisiel w ostatniej minucie spotkania.

Champion Błażej – Kisiel Team 5:6 (3:2)
Bramki: Jakub Jończyk 2’,14’,20’,29’, Marcin Tobiasz 22’(Champion) - Kamil Michalczyk 6’, Piotr Jaworski 12’,30’, Rafał Głąbicki 26’, Mateusz Sadowski 33’, Sebastian Kisiel 40’(Kisiel)

Walcząca o miejsce na podium Pszczółka pokonała Snajpera 4:2.

Pszczółka – Snajper Oldboys 4:2 (2:1)
Bramki: Krzysztof Szewczyk 12’, Michał Jankowski 18’, Szymon Rudzki 22’,38’k.p.(Pszczółka) - Jakub Wągrodzki 3’, Piotr Brzostowski 33’(Snajper)

W najbardziej ekscytującym meczu Karino pokonało Weekend 6:5 i mocno skomplikowało zespołowi z Łaskarzewa walkę o podium. Co ciekawe w drugiej połowie padły tylko 3 z 11 goli meczu.

Karino – Weekend Łaskarzew 6:5 (5:3)
Bramki: Marcin Jarzyna 2’,5’,24’, Dominik Cichecki 6’,9’, Tomasz Jarzyna 20’(Karino) - Dominik Jarek 4’,14’,16’, Damian Matysiak 22’, Michał Zalewski 32’(Weekend)

Mecz, który przesądził o tytule mistrzowskim Zellera, rozstrzygnął się w drugiej połowie. Po pierwszych 20 minutach obrońcy tytułu prowadzili tylko 1:2. Po zmianie stron Wisła nie zdołała pokonać Daniela Fica. Z kolei Mateusz Pracz musiał wyciągać pięciokrotnie piłkę z siatki.

Wisła Podwierzbie – Zeller Plastik Garwolin 1:7 (1:2)
Bramki: Przemysław Alot 3’(Wisła) - Tomasz Paszkowski 2’, Sebastian Papiernik 11’,30’, Kacper Kowalski 23’, Krystian Parzyszek 30’, Sebastian Grzegorczyk 35’, Kacper Zalewski 38’(Zeller)

W sobotę ostatnia kolejka GLH (początek od godz. 15.30). Na godz. 19 zaplanowano uroczyste zakończenie rozgrywek połączone z wręczenie szeregu nagród.