reklama

baner projekt 

reklama

Cztery złota i srebro. Nasze cheerleaderki po raz kolejny lecą na mistrzostwa świata!

Opublikowano: 31 maj 2021, 13:11 Kategoria Sport
no namecheerleaderkigarwolin
Ten artykuł przeczytasz w 2 - 3 min.

Tegoroczne Mistrzostwa Polski Cheerleaders PZSC 2021 odbyły się w Kielcach. Pomimo trudnej sytuacji, która ma obecnie miejsce, zawodniczki MG-T UKS ?NO NAME? miały możliwość zaprezentować się na zawodach stacjonarnych w Teatrze Tańca. Na jego scenie rywalizowało ze sobą około 2500 tancerek z całej Polski, w trzech dywizjach: Performance Cheer, Cheer i Pom Dance.

W tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć reprezentantek z Garwolina. Do udziału w zawodach MG-T UKS  ?NO NAME? wystawił trzy zespoły oraz trzy duety trenowane przez Izabelę Nierwińską i Zofię Kisiel. Występy cheerleaderek były nie tylko występami tanecznych umiejętności i sprawności fizycznej, ale też teatrem pełnym kolorów, emocji i radości.  Świetne występy, głośna muzyka, dopracowane układy i jeszcze głośniejsze brawa. Rywalizacja na mistrzostwach była zacięta, a konkurencja wyjątkowa i bardzo duża.  

Wyniki Mistrzostw Polski:

reklama


  • Zespół DREAM TEAM ? 1 miejsce i tytuł Mistrza Polski (Freestyle Pom w kategorii wiekowej: junior młodszy)
  • Zespół DREAM TEAM SENIOR ? 1 miejsce i tytuł Mistrza Polski PZSC (Freestyle Pom w kategorii wiekowej: senior),
  • Zespół DREAM TEAM SENIOR II ? 2 miejsce (Pom Dance Premier w kategorii wiekowej: senior II),
  • Duet Pola Kwiatkowska / Jagoda Kałaska ? 1 miejsce i tytuł Mistrza Polski PZSC (Freestyle Pom w kategorii wiekowej: junior młodszy)
  • Duet Gabriela Gora / Dominika Iwanenko ?  1 miejsce i tytuł Mistrza Polski PZSC (Freestyle Pom w kategorii wiekowej: senior)
  • Duet Sandra Pałyska / Wiktoria Pałyska - (Freestyle Pom w kategorii wiekowej: senior)

Zespół DREAM TEAM. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Garwolinie:  Amelia Baran, Anna Iwanenko, Maria Szuwara, Pola Kwiatkowska, Oliwia Wojciechowska. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie: Emilia Baran, Maja Makulec. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Garwolinie: Jagoda Kałaska, Magdalena Kalbarczyk. Szkoła Podstawowa  w Michałówce: Hanna Leszek,  Anna Grzegrzółka, Małgorzata Grzegrzółka. Publiczna Szkoła Podstawowa w Trąbkach: Lena Bukowska. Szkoła Podstawowa  w Starym Pilczynie: Alicja Zackiewicz.

Zespół DREAM TEAM SENIOR: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Garwolinie: Jowita Ositek, Julia Szopa, Oliwia Zduniak. Katolickie Liceum Ogólnokształce: Gabriela Gora, Sandra Pałyska, Wiktoria Pałyska, Zofia Górska, Karolina Krykant. Liceum Ogólnokształcące w Garwolinie:  Joanna Brzezicka, Ewelina Rękawek. Zespół Szkół nr 1 w Garwolinie: Dominika Iwanenko. Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Otwocku:  Matylda Sokół. Publiczna Szkoła Podstawowa w Trąbkach: Oliwia Bukowska. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wildze: Zofia Piskała.

- Byłyśmy niezwykle zdeterminowane aby osiągnąć sukces, godziny na sali, ciężka praca, kontuzje oraz całe serce, które zostało włożone w każdy pojedynczy element zdecydowanie się opłaciły. Chciałyśmy ogromnie podziękować naszym sponsorom i trenerkom Izabeli Nierwińskiej oraz Zofii Kisiel bez których nie osiągnęłybyśmy tego wszystkiego. Teraz nie zwalniamy, pracujemy jeszcze ciężej aby godnie reprezentować miasto Garwolin, szkoły do których uczęszczamy, klub na całą Polskę a w kolejnym roku również i na cały świat ponieważ tym Tytułem Mistrza Polski otrzymałyśmy Nominację do Kadry Narodowej, która w 2022 roku będzie reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Świata na Florydzie - powiedziała nam jedna z tancerek Joanna Brzezicka.

mat. pras., opr. red.


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz