Udany początek roku dla Anny Kotlarskiej

Opublikowano: 27 styczeń 2021, 09:36 Kategoria Sport
mks garwolinbadminton
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Brązowy medal wywalczyła Anna Kotlarska w Otwartym Grand Prix Juniorów Młodszych w Żyrakowie. Dla badmintonistki MKS Garwolin był to pierwszy start w 2021 roku.

W dniach 22-24 stycznia w Żyrakowie (woj. podkarpackie) zostało rozegrane Otwarte Grand Prix Młodzików Młodszych i Juniorów Młodszych w badmintonie. W zawodach wystartowali Ania i Tomek Kotlarscy z MKS Garwolin.

?Ania w grze podwójnej dziewcząt w parze z Izabelą Kamolą z klubu KS Hubertus Zalesie Górne zajęła III miejsce zdobywając brązowy medal. W grze mieszanej z Maksem Krogulskim dotarła do ćwierćfinału, przegrywając go po zaciętej walce z Mistrzami Polski 1:2, w decydującym secie 20:22. Tomek grając w starszej grupie wiekowej w grze podwójnej chłopców zajął miejsce w przedziale 9-16, a w grze pojedynczej 17-32? ? relacjonuje garwoliński klub na facebooku.

Były to pierwsze zawody dla sportowców MKS w 2021 roku.