Debiutancki gol Kaczyńskiego w II lidze [wideo]

Opublikowano: 13 październik 2020, 08:38 Kategoria Sport
sebastian kaczyńskipromnik łaskarzew

Wychowanek Promnika Łaskarzew Sebastian Kaczyński zdobył pierwszą w karierze bramkę na boiskach II ligi. Jego KKS Kalisz pokonał Bytovię Bytów 2:1.

Dla 26-latka to drugi sezon spędzony w Kaliszu. Z wielkopolskim zespołem  awansował do II ligi. W sobotę podopieczni Ryszarda Wieczorka mierzyli się na własnym stadionie z Bytovią Bytów. Wychowanek Promnika rozpoczął mecz na ławce rezerwowych.

Pomocnik na boisku pojawił się w 59. minucie i wniósł dużo ożywienia w poczynania swojej drużyny, która w tym momencie przegrywała 0:1. Zaledwie osiem minut od wejścia na plac gry piłkarz popisał się znakomitym uderzeniem z rzutu wolnego. Piłka trafiona z 18. metra, po koźle wpadła do siatki. Był to debiutancki gol Sebastiana Kaczyńskiego na boiskach II ligi.

KKS Kalisz wygrał spotkanie z Bytovią 2:1. Decydujący gol padł w ostatniej sekundzie meczu. Jego autorem był kolejny rezerwowy Tomasz Hołota. KKS, po 8. kolejkach, zajmuje siódme miejsce w tabeli.