reklama

baner projekt 

reklama

20-lecie No Name

Opublikowano: 07 październik 2020, 14:13 Kategoria Sport
no namegarwolin20-lecie
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

- Nasz klub to jedna wielka rodzina ? powiedziała rozpoczynając jubileuszową gale MG-T UKS No Name prezes i założycielka klubu Zofia Kisiel.

W sobotnie popołudnie w hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 w Garwolinie odbył się jubileusz XX-lecia klubu. Wydarzenie odbyło się z zachowaniem rygorów sanitarnych i z powodu panującej pandemii miało kameralny charakter.

Burmistrz Miasta Marzena Świeczak, gratulując jubileuszu, zwracając się do Zofii Kisiel, podkreśliła, że dzięki zaangażowaniu, pasji i sercu do sportu udało się stworzyć klub, który stał się kuźnią talentów, a także miejscem kształtowania charakterów i  wychowywania młodzieży w duchu sportowej rywalizacji. Na przestrzeni 20 lat powstała marka No Name, a osiągnięcia klubu rozsławiają nasze miasto na arenie krajowej i międzynarodowej.

reklama


Oprócz przybliżenia historii klubu, wspomnień pierwszych treningów, wyjazdów zagranicznych nie zabrakło również brawurowych występów członków klubu z wszystkich grup wiekowych przy gorącym aplauzie zgromadzonej publiczności. Zwieńczeniem spotkania był tort jubileuszowy.

garwolin.pl, opr. red.

{gallery}2020/pazdziernik/noname{/gallery}


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz