Zdrowie wygrywa w Celestynowie

Opublikowano: 27 luty 2020, 10:40 Kategoria Sport
futsalzdrowie garwolin

Siódme zwycięstwo w II Mazowieckiej Lidze Futsalu odnieśli zawodnicy Zdrowia Garwolin, którzy pokonali na wyjeździe Bór Regut 11:6 (3:2).

Mecz w Celestynowie dobrze rozpoczęli goście. Zdrowie po 10 minutach prowadziło 3:0, a marsz po rekordowy wynik strzelecki rozpoczął Arkadiusz Zalewski. Przed przerwą gospodarze zniwelowali stratę tylko do jednego trafienia.

Po zmianie stron ponownie, po kolejnych dwóch golach Zalewskiego, prowadziło 5:2. Bór Regut próbował odwrócić losy spotkania, ale przyjezdni utrzymywali bezpieczną przewagę. Warto wspomnieć, że gola strzelił bramkarz Dominik Pusek, a Arkadiusz Zalewski zaliczył rekordowy występ, trafiając do bramki aż sześciokrotnie. Czerwoną kartką, za dwie żółte, został ukarany Arkadiusz Wardak.

Po 10 kolejkach Zdrowie Garwolin zajmuje drugie miejsce w tabeli z pięcioma punktami straty do prowadzącej Legii Warszawa.

Bór Regut - Zdrowie Garwolin 6:11 (2:3)
Bramki dla Zdrowia: Arkadiusz Zalewski 6, Marcin Makulec, Dominik Pusek, Karol Kopeć, Paweł Pyra, Arkadiusz Wardak
Zdrowie: Dominik Pusek (br), Emil Anusiewicz (br), Karol Kopeć (kpt), Arkadiusz Zalewski, Marcin Makulec, Paweł Pyra, Arkadiusz Wardak, Przemysław Alot.