Remis w futsalu. Podkowa - Zdrowie 12:12

Opublikowano: 17 styczeń 2020, 13:01 Kategoria Sport
futsalzdrowie garwolin

Rzadko zdarza się, aby na futsalowych parkietach padł remis. Piłkarze Zdrowia, po porażce w hicie z Legią, zremisowali z Podkową Teqball Club 12:12 (4:6). Mecz obfitował w wiele emocjonujących akcji.

Do Podkowy Leśnej zawodnicy z Garwolina udali się zaledwie dwa dni po meczu u siebie z Legią Warszawa. Początek spotkania był wymarzony dla gości. Po 10 minutach Zdrowie prowadziło 5:0. Do przerwy gospodarze zniwelowali straty do dwóch bramek (4:6).

Po zmianie stron, w 34. minucie, Zdrowie prowadziło 10:8, by po upływie pięciu minut przegrywać 10:12. Ostatnie sekundy należały jednak ponownie do przyjezdnych. Dwa trafienia Arkadiusza Zalewskiego, strzelone na 29 i 14 sekund przed końcową syreną, oznaczały remis 12:12.

Podział punktów oznacza, że Zdrowie ma już pięć punktów straty do liderującej w II Mazowieckiej Polskiej Lidze Futsalu.

Podkowa Teqball Club - Zdrowie Garwolin 12:12 (4:6)
Bramki dla Zdrowia: samobójcza 2`, S. Papiernik 9`, 18`, 33`, Alot 20`, 11`, Pyra 10`, M. Zalewski 27`, 32`, Makulec 32`, A. Zalewski 40`, 40`
Zdrowie: Dominik Pusek, Karol Kopeć, Marcin Makulec, Michał Zalewski, Sebastian Papiernik, Arkadiusz Zalewski, Przemek Alot, Arkadiusz Wardak, Paweł Pyra.