3. kolejka GLH. Na czele bez zmian

Opublikowano: 10 grudzień 2019, 07:26 Kategoria Sport
futsalglh

Po trzeciej kolejce Gminnej Ligi Halowej Futsal Cup na czele nadal trzy zespoły, które nie zaznały jeszcze goryczy porażki.

W spotkaniu otwierającym niedzielne zmagania Weekend Łaskarzew pokonał pewnie Sexplosion.

Weekend Łaskarzew – Sexplosion 7:5 (3:1)
Bramki: Rafał Świder 15’, Emil Kozikowski 17’,19’,38’, Sebastian Kaczyński 21’,25’,35’(Weekend) - Marcin Rosłaniec 12’, Damian Banasiewicz 29’, Adrian Długaszek 30’, Dawid Błaszkiewicz 35’, Artur Żmudzin 36’ (Sexplosion)

Najwięcej emocji dostarczył mecz Zellera z Karino. Obrońcy tytułu nie mieli łatwego zadania i dopiero w drugiej połowie przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Zeller Plastik Garwolin – Karino 5:4 (2:1)
Bramki: Kacper Kowalski 15’,24’, Bartłomiej Sitarek 16’,38’, Sebastian Papiernik 30’(Zeller) - Dawid Wasążnik 17’, Damian Matysiak 25’, Piotr Jarzyna 36’,40’ (Karino)

Drugi komplet punktów zgarnął Snajper Sośninka, który pokonał FC Ursus 8:3.

Snajper Sośninka – FC Ursus 8:3(4:2)
Bramki: Waldemar Paszkowski 2’, Grzegorz Korycki 7’, Jakub Piecek 7’, samobójcza 13’,40’, Grzegorz Moczulski 29’, Piotr Brzostowski 36’, Mateusz Sadowski 39’(Snajper) - Dominik Figielski 9’, Marcin Czerwiński 20’, Łukasz Paciorek 21’(Ursus)

Nadal bez punktu Show Team, który tym razem uległ Wiśle Podwierzbie 2:6, choć do przerwy wynik był „na styku”.

Wisła Podwierzbie – Show Team 6:2 (3:2)
Bramki: Rafał Sitnik 1’,32’, Albert Siembora 10’,25’,36’, Dariusz Pogoda 15’(Wisła) - Bartłomiej Szopa 10’, Piotr Sitnik 15’(Show)