Zdrowie gra dalej w pucharach

Opublikowano: 06 grudzień 2019, 08:21 Kategoria Sport
zdrowie garwolinfutsal
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Zwycięstwem 14:4 (6:3) z Victorią Solec futsalowa drużyna Zdrowia Garwolin awansowała do finału mazowieckiego Pucharu Polskiego.

Na wczorajsze spotkanie piłkarze Zdrowia pojechali dziewięcioosobowym składem. W ubiegłym ligowym sezonie drużyna z Solca otrzymała srogą lekcję futsalu od garwolińskiego zespołu. Victoria uległa naszym 0:22 oraz 0:23. Aktualnie to zdecydowanie bardziej doświadczony i ograny zespół.

Spotkanie rozpoczęło się po myśli gospodarzy, którzy prowadzili 3:2. Później do głosu doszli goście i do przerwy Zdrowie wygrywało 6:3. W drugiej połowie doświadczenie ekipy z Garwolina zaprocentowało ośmioma golami.

Zwycięstwo z drużyną z Solca dało awans do finału Pucharu Polski na szczeblu województwa mazowieckiego. W finale, który odbędzie się w 15 grudnia w Hali Sportowej w Górznie, oprócz Zdrowia Garwolin, wystąpią również: Legia Warszawa, Rokola Otwock Wielki oraz Podkowa Teqball Club.

Victoria Solec ? Zdrowie Garwolin 14:4 (6:3)
Bramki dla Zdrowia: Sebastian Papiernik 5, Marcin Makulec 3, Karol Kopeć 2, Michał Zalewski, Damian Papiernik, Arkadiusz Zalewski, Kacper Kowalski.
Zdrowie: Dominik Pusek, Emil Anusiewicz, Karol Kopeć, Marcin Makulec, Sebastian Papiernik, Michał Zalewski, Damian Papiernik, Arkadiusz Zalewski i Kacper Kowalski