2. kolejka GLH: Trzy drużyny z kompletem zwycięstw

Opublikowano: 02 grudzień 2019, 10:30 Kategoria Sport
glhfutsal

Wyjątkowo w sobotę rozegrano drugą serię Gminnej Ligi Halowej Futsal Cup. Dwa spotkania trzymały w napięciu do ostatniej minuty.

Drugą serię spotkań rozpoczęło spotkanie Show Team i Karino. Do przerwy na tablicy wyników widniał remis 4:4. Po przerwie Karino wyszło na dwubramkowe prowadzenie. W ostatniej minucie nadzieję na remis Show Team dało trafienia Michała Choima.

Show Team – Karino 6:7 (4:4)
Bramki: Piotr Sitnik 3’, Mateusz Jurek 15’, Tomasz Szeląg 18’,30’, Szymon Gazda 19’, Michał Choim 40’ (Show) - Marcin Jarzyna 4’,20’, Piotr Jarzyna 9’, Tomasz Jarzyna 20’,35’, Damian Matysiak 26’, Daniel Kosobucki 34’ (Karino)

Kolejne okazałe zwycięstwo odniósł Zeller Plastik Garwolin. Obrońcy tytułu rozgromili FC Ursus 16:3. Tym razem kadra Zellera była bardziej liczna niż w 1. kolejce. Na boisku pojawili się Arkadiusz Zalewskiego, Tomasz Paszkowski, Filip Gac, Bartłomiej Sitarek. Wynik tuż przed końcową syreną ustalił bramkarz Daniel Fic.

Zeller Plastik Garwolin – FC Ursus 16:3 (11:1)
Bramki: Sebastian Papiernik 2’,14’,17’,18’,20’, Arkadiusz Zalewski 4’,5’,6’,12’,30’,31’, Tomasz Paszkowski 9’,39’, Filip Gac 20’, Bartłomiej Sitarek 38’, Daniel Fic 40’ (Zeller) - Łukasz Paciorek 18’, Cezary Zięcina 30’, Marcin Paciorek 31’(Ursus)

Emocjonujące było spotkanie Weekendu ze Snajperem. Do przerwy prowadzili ci pierwsi 3:1. W drugiej połowie Weekend prowadził 5:2, ale zawodnicy Snajpera nie poddawali się. Niestety dla drużyny z Sośninki czasu starczyło jedynie na dwie bramki.

Weekend Łaskarzew – Snajper Sośninka 5:4 (3:1)
Bramki: Michał Wiśnioch 7’,33’, Damian Papiernik 14’k.,18’k., Kacper Kozikowski 30’(Weekend) - Grzegorz Korycki 17’, Mateusz Sadowski 23’, Piotr Brzostowski 36’, Damian Richert 38’(Snajper)

Drugie zwycięstwo w lidze odniosła Wisła Podwierzbie, która pewnie pokonała Sexplosion 8:4.

Wisła Podwierzbie – Sexplosion 8:4 (4:1)
Bramki: Albert Siembora 3’, 21’, Przemysław Alot 8’, Kamil Krupa 9’, Bartosz Cieślak 16’, Dariusz Pogoda 28’,37’, Rafał Sitnik 40’(Wisła) - Daniel Poświata 5’, Mateusz Cieślak 21’,22’, Artur Żmudzin 31’ (Sexplosion)