reklama

baner projekt 

reklama

Siatkarki z Żelechowa ze złotem regionu LZS

Opublikowano: 29 październik 2019, 07:51 Kategoria Sport
siatkówkalzsżelechówuningończyce
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

24 października odbył się finał Mistrzostw Regionu Siedleckiego LZS w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Znaleźli się w nim zwycięzcy czterech grup eliminacyjnych.

Aż trzy z nich pochodziły w powiatu garowlińskiego: SP Unin - gospodarz, SP Gończyce i SP Żelechów. Ostatnim finalistą była SP Dobre.  W pierwszym meczu zmierzyły się ze sobą siatkarki z Gończyc i Unina. Wyraźnie lepsze okazały się te pierwsze (SP Gończyce - SP Unin ? 2:0).

W drugim spotkaniu zmierzyły się reprezentantki SP Dobre i SP Żelechów. Zawodniczki z naszego powiatu nie miały większych problemów ze swoimi rywalkami (SP Żelechów : SP Dobre ? 2:0). W meczu o miejsce trzecie zawodniczki z Dobrego pokonały gospodynie i to one mogły cieszyć się z brązowych medali.

reklama


Finał, w którym zmierzyły się Gończyce i Żelechów stał na wysokim poziomie. Mocne ataki i efektowne obrony mogły się podobać. Lepsze okazały się siatkarki z Żelechowa, wygrywając w dwóch setach. Jako mistrzynie będą reprezentować region siedlecki na Mistrzostwach Mazowsza w Wolanowie.

Medale wręczył z-ca przewodniczącego Regionalnego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w Siedlcach Marian Sitkiewicz.

mat. pras.


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz