reklama

baner projekt 

reklama

Grand Prix LZS dla Victorii

Opublikowano: 20 grudzień 2011, 08:23 Kategoria Sport
glpfutsallzs
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Drużyna Victorii Rębków wygrała finałowy turniej tegorocznych rozgrywek Grand Prix LZS w futsalu. Na starcie rozgrywek stanęło 14 drużyn, które miały prawo do zagrania w dwóch z trzech turniejów eliminacyjnych. Finał z udziałem sześciu najlepszych zespołów odbył się 18 grudnia w Garwolinie.

Po meczach grupowych awans do półfinałów zapewniły sobie drużyny Pioruna Lipówki, Huraganu Starowola,Tornada Woli Rębkowskiej i Victorii Rębków. Niespodzianką było odpadnięcie jednego z faworytów, zwycięzcy poprzedniej edycji GP - Płomienia Górki.

W półfinałach zwycięstwa odniosły drużyny, które w swoich grupach zajęły drugie miejsca. Victoria pewnie pokonała Pioruna 7:3, a Huragan rzutem na taśmę pokonał Tornado 2:1. W meczu o trzecie miejsce podrażniony zespół z Woli Rębkowskiej ogrywa zespół z Lipówek 5:3. W finale spotkały się drużyny, które na hali nie odnosiły wiele sukcesów. Po emocjonującej grze Victoria wygrała 3:1.

reklama


Najlepszym bramkarzem Finału Grand Prix LZS 2011 został Radosław Sowa z Huraganu. Tytuł króla strzelców turnieju finałowego przypadł Wojciechowi Majsterkowi z Victorii, zdobywcy siedmiu bramek. Tyle samo goli ustrzelił również Marcin Paśnik z Pioruna Lipówki. W takim przypadku o koronie króla strzelców decydowała wyższa pozycja drużyny w tabeli. Marcin Paśnik został natomiast wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.

Na zakończenie turnieju starosta powiatu Marek Chciałowski i szef Powiatowego Zrzeszenia LZS w Garwolinie Darek Kędziorek wręczyli najlepszym zespołom i zawodnikom pamiątkowe puchary, statuetki i piłki.

opr. łk za glpfutsal.pl

foto glpfutsal.pl


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz