Wilga poznała pucharowego rywala

Opublikowano: 18 wrzesień 2019, 22:06 Kategoria Sport
puchar polskipiłka nożnawilga garwolin

Zaledwie 11 dni po ligowym starciu Wilgi Garwolin z KS Raszyn, oba zespoły spotkają się ponownie. Tym razem stawką meczu będzie 1/8 finału okręgowego Pucharu Polski.

Losowanie par 1/16 rozgrywek na szczeblu MZPN odbyło się we wtorek. Dla mazowieckich IV-ligowców będą to pierwsze meczu pucharowe. Na tym etapie nie zobaczymy Wisły Maciejowice, która wycofała się z rozgrywek przed meczem 1/32 z Advitem Wiązowna.

Los skojarzył Wilgę Garwolin z KS Raszyn. Ligowy rywal był w sobotę przeciwnikiem GKS. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem podopiecznych Damiana Milewskiego 2:1. 25 września, oba zespoły spotkają się ponownie w Garwolinie. Stawką meczu, który rozpocznie się godz. 16.00, będzie awans do 1/8 rozgrywek okręgowego PP.

Zwycięzca tej pary zmierzy się na wyjeździe z wygranym pojedynku Sokół Serock – Huragan Wołomin. Ciekawostką jest fakt, że trenerem IV-ligowego Huraganu jest były szkoleniowiec GKS Sergiusz Wiechowski.

W siedleckich rozgrywkach dzisiaj rozegrano spotkania ¼ finału. W Trąbkach Hutnik Huta Czechy (LO) przegrał z Mazovią Mińsk Mazowiecki 1:2 i odpadł z rywalizacji.

łk

fot. arch.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież