reklama

baner projekt 

reklama

Hutnik Kraków zwycięzcą turnieju

Opublikowano: 12 grudzień 2011, 16:52 Kategoria Sport
turniej piesiewicza
Ten artykuł przeczytasz w 2 - 3 min.

Gospodarze okazali się bardzo gościnni, pozwalając innym drużynom zająć wyższe miejsce w tabeli. Ale dali z siebie wszystko. Na boisku młodzi piłkarze pokazali sportowego ducha walki, zmagając się nie tylko z przeciwnikiem, ale także z samym sobą. Walka była zacięta od pierwszego do ostatniego spotkania.

Przez dwa dni osiem drużyn z różnych zakątków Polki walczyło o puchar w IX Ogólnopolskim Halowym Turnieju Piłki Nożnej Trampkarzy im. Jana Piesiewicza. Najlepsi okazali się piłkarze z Hutnika Kraków, którzy w finale pokonali drużynę Top 54 Biała Podlaska.

Trzecie miejsce wywalczyli sobie zawodnicy GKS Bogdanki S.A., a zaraz za podium znalazła się Korona Kielce. Na piątym miejscu - Bałtyk Gdynia, na szóstym - Pogoń Siedlce, na siódmym - WOSSM Kraków i na ósmym nasi młodzi piłkarze z Wilgi Garwolin.

reklama


- Gospodarze turnieju okazali się bardzo gościnni, pozwalając wam wszystkim wygrać - żartował na zakończenie Jarosław Kargol, dyrektor Centrum Sportu i Kultury, które było głównym organizatorem imprezy. - Szczęśliwie doczekaliśmy końca turnieju, w którym wszyscy pięknie graliście. Na szczęście też nic nikomu się nie stało, obyło się bez kontuzji - dodał dyrektor.

Najlepszym strzelcem turnieju został Dominik Zawadzki, najlepszym bramkarzem - Jakub Bereta, najlepszy piłkarz to Patryk Szysz. Za najlepszego zawodnika gospodarzy sędziowie uznali Kacpra Siejkę, a najmłodszym zawodnikiem był Wojciech Jonczak z Wilgi Garwolin.

- Za kilka lat okaże się, czy ci wskazani przez nas piłkarze byli dobrym wyborem. Na turnieju pokazali duży talent i zaangażowanie. Każda drużyna na boisku pokazała ducha walki, ale wszystko zgodne było z zasadą gry fair play - komentuje Witold Trzemielewski, organizator turnieju.

Puchary drużynom wręczyli wczoraj: burmistrz Garwolina Tadeusz Mikulski, przewodniczący rady miasta Marek Janiec, sekretarz starostwa powiatowego Jerzy Piesio, prezes Wilgi Garwolin Waldemar Mrugała oraz dyrektor CSiK Jarosław Kargol.

Sponsorzy: PSS Społem Garwolin, Relax ? Centrum Medycyny Rehabilitacyjnej, Gabinet Okulistyczny Dorota Mrugała, Bistah ? Ryszard Starzyński, Kantor Wymiany Walut ? Krzysztof Kędzierski, Rembud ? Leszek Kaczmarek , Stacja Paliw ? Cezary Jasiński, Oksens ? producent stolarki okiennej i drzwiowej z PCV i Aluminium ? Stefan i Eugeniusz Kozłowscy, Bank Pekao SA o/Garwolin, Elmar ? Marek i Elżbieta Wielgosz, Stihl ?Michał Lach, Centrum Prac Introligatorskich ? Tomasz Szczypek, Łukasz Walenda.

jd

Wyniki

Grupa 1 Grupa 2

Wilga Garwolin - Hutnik Kraków 0-4

Pogoń Siedlce - Top 54 Biała Pdl. 1-3

Top 54 Biała Pdl. - Wilga Garwolin 3-3

Hutnik Kraków - Pogoń Siedlce 8-2

Hutnik Kraków - Top 54 Biała Pdl. 3-2

Pogoń Siedlce - Wilga Garwolin 6-4

Bałtyk Gdynia - Korona Kielce2-3

GKS Bogdanka S.A. - WOSSM Kraków 3-1

WOSSM Kraków - Bałtyk Gdynia 4-9

Korona Kielce - GKS Bogdanka S.A. 1-2

GKS Bogdanka S.A. - Bałtyk Gdynia 4-3

WOSSM Kraków - Korona Kielce 3-3

Tabele

1. Hutnik Kraków 9 15-4

2. TOP 54 Biała Pdl. 4 8-7

3. Pogoń Siedlce 3 9-9

4. Wilga Garwolin 1 7-13

1. Bogdanka S.A. 9 9-5

2. Korona Kielce 4 7-7

3. Bałtyk Gdynia 3 4-11

4. WOSSM Kraków 1 8-15

Mecz o 7. miejsce

Wilga Garwolin - WOSSM Kraków 1:5

Półfinały

Hutnik Kraków - Korona Kielce 5:2

Top 54 Biała Podlaska - GKS Bogdanka S.A. 4:1

Mecz o 5. miejsce

Pogoń Siedlce - Bałtyk Gdynia 2:5

Mecz o 3. miejsce

Korona Kielce - GKS Bogdanka S.A. 1:5

Finał

Hutnik Kraków - Top 54 Biała Podlaska 2:0

Galeria z turniejowych spotkań

Mecz o 3. miejsce, finał i wręczenie pucharów


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz