Nasi poznali rywali w pucharach

Opublikowano: 07 sierpień 2019, 08:22 Kategoria Sport
puchar polskipiłka nożna

Drużyny z powiatu garwolińskiego poznały rywali w Pucharze Polski. Mecze zaplanowano na 11 i 14 sierpnia.

11 sierpnia wystartuje okręgowych PP OZPN w Siedlcach. Z awansu może cieszyć się B-Klasowy Promnik Gończyce, który walkowerem wygrał ze Strzelcem Chodów (drużyna wycofała się z rozgrywek). Piłkarze z gminy Sobolew w następnej fazie zagrają ze zwycięzcą pojedynku Świt Barcząca – Polonez Mordy. W niedzielę o godz. 17.30 Sęp Żelechów (A-Klasa) zagra na wyjeździe z Rywalem Ruchna (A-Klasa). Lepszy z tej pary zmierzy się z Fenixem Siennica.

II rundę zaplanowano na 21 sierpnia. Wtedy do gry dołączą zespoły Ligi Okręgowej. Zryw Sobolew zagra na wyjeździe z Płomieniem Dębe Wielkie (LO). Wildze Miastków Kościelny przyjdzie rywalizować z Hutnikiem Huta Czechy, a Orzeł Unin pojedzie na mecz do Miedznej.

Nowością pucharowych zmagań MZPN jest I runda z udziałem zespołów niezrzeszonych. Po tej fazie, do gry przystąpią drużyny ligowe. 14 sierpnia, w II rundzie, Orzeł Parysów zagra na wyjeździe z ligowym rywalem z B-Klasy Sokołem Kołbiel. Lepszy z tej pary zagra ze zwycięzcą meczu PKS Radość – CKS Celestynów.

A-Klasowa Wisła Maciejowice podejmie na własnym boisku Bora Regut, występującego także na tym poziomie rozgrywek. Do Glinianki (B-Klasa) uda się Amur Wilga (A-Klasa). Początek spotkań o godz. 17.30. Wygrani z tych starć zmierzą się w następnej rundzie.

IV-ligowa Wilga Garwolin dołączy do rozgrywek w dalszej fazie.

łk

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież